در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کلمات مخالف و هم معنی درس به درس فارسی سوم دبستان

  1 بازدید

  کلمات مخالف و هم معنی درس به درس فارسی سوم دبستان را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  معنی کلمات درس فارسی سوم دبستان

  معنی کلمات درس فارسی سوم دبستان

  امروز قصد داریم تا شما را با نرم افزار اندرویدی آموزش لغات فارسی سوم ابتدایی با آزمون آشنا کنیم که به راحتی قابل نصب بر روی انواع گوشی های اندرویدی می باشد.

  امروز قصد داریم تا شما را با نرم افزار اندرویدی آموزش لغات فارسی سوم ابتدایی با آزمون آشنا کنیم که به راحتی قابل نصب بر روی انواع گوشی های اندرویدی می باشد.

  همان طور که می دانید این روزها و با پیشرفت تکنولوژی در برنامه ها و نرم افزارهای اندرویدی به راحتی می توانید انواع برنامه ها و نرم افزارهای آموزشی را در گوشی همراه خود داشته باشید و در هر زمان و در هر جایی می توانید از این آموزش ها به راحتی استفاده کنید و از زمان خودتان به خوبی استفاده کرده و یادگیری و آمادگی خودتان را بالا ببرید.

  با نصب و اجرای برنامه آموزشی لیستی از دروس کتاب فارسی سوم ابتدایی را مهده می کنید که با انتخاب هر کدام از این درس ها می توانید لغات مهم به همراه معنی کلمات را ببینید و آنها را یاد بگیرید. برنامه به صورت درس به درس است که کار یادگیری را راحت تر می کند.معنی کلمات درس فارسی سوم دبستان

  همچنین در این برنامه ۵ سری آزمون تستی قرار داده شده است که از منوی داخل برنامه می توانید به آن دسترسی داشته باشید و می توانید با انتخاب هر کدام از آزمون ها در آن شرکت کرده و یادگیری و آمادگی خودتان را بسنجید و بالا ییرید.

  در اینجا با برنامه اندرویدی آموزش لغات فارسی سوم ابتدایی آشنا شدیم که با نصب آن بر روی گوشی خود به راحتی یک کتاب همراه همیشه با شماست.

  منبع مطلب : word.helpkade.com

  مدیر محترم سایت word.helpkade.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  الینا عاشقتونه 5 ماه قبل
  0

  مرسی از کمک تون خیلی کمک کردید دوستون دارم 💕💕💕💕💕

  الینا 5 ماه قبل
  0

  من می دونم چی کنم به خاطر هنگ کردن گوشیم

  الینا علیزاده 5 ماه قبل
  0

  ببخشید اسمتون را میشه برایم بگید

  الینا علیزاده 5 ماه قبل
  0

  کاشک

  الینا علیزاده 5 ماه قبل
  0

  ببخشید من درس به درس می خواهم هم معنی نه مخالف را میخواهم وقتی نت روشن میکنم گوشیم هنگ میکنه

  مهدی 11 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید