این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کنعانی زادگان چه کار کرده

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کنعانی زادگان چه کار کرده را از این سایت دریافت کنید.

  ماجرای جنجالی و غیراخلاقی حسین کنعانی‌زادگان + فایل صوتی و فیلم

  در ماجرایی که یک طرف با بی اخلاقی طرف مقابل را به بی اخلاقی می کشاند، نمی‌شود حق را به کسی داد یا نامش را افشاگری گذاشت. بی شک هر انسانی در خلوت خود روابط و اتفاقاتی داشته که فاش شدنش آبروی او را به خطر می اندازد. پخش اینگونه محتواهای صوتی و تصویری و پرداختن و دامن زدن به آن باعث می شود تا بیشتر شاهد چنین اتفاقاتی باشیم.

  صفحه اصلی ورزش ۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰

  ماجرای جنجالی و غیراخلاقی حسین کنعانی‌زادگان + فایل صوتی و فیلم

  در ماجرایی که یک طرف با بی اخلاقی طرف مقابل را به بی اخلاقی می کشاند، نمی‌شود حق را به کسی داد یا نامش را افشاگری گذاشت. بی شک هر انسانی در خلوت خود روابط و اتفاقاتی داشته که فاش شدنش آبروی او را به خطر می اندازد. پخش اینگونه محتواهای صوتی و تصویری و پرداختن و دامن زدن به آن باعث می شود تا بیشتر شاهد چنین اتفاقاتی باشیم.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد به نقل از عصر ۱۴۰۰؛ رفتار محمد حسین کنعانی زادگان در صورت وقوع و صحت ادعا، به هیچ وجه جای دفاع ندارد. از محتوای وویس مشخص است که زمان آن به حضور تیم ملی ایران در قطر برای بازی مقدماتی جام جهانی مقابل سوریه در ۲۵ آبان برمی گردد، یعنی حدود ۴۲ روز پیش برمی گردد یا به بازی ایران و کره جنوبی که ۷۶ روز قبل در تهران برگزار شد. اینکه بازیکن تیم ملی پیش از بازی حساس مقدماتی جام جهانی به دنبال بی اخلاقی باشد، کاملا محکوم است و باید در خصوص او برخورد انضباطی صورت بگیرد اما سوال این است که واقعا چرا بعد از ۷۶ روز یا ۴۲ روز درست در روزهایی که این پسر به تیم منتخب سال آسیا راه یافته، باید این فایل های صوتی منتشر شود؟

  اگر این وویس ها ساختگی نباشد، محمدحسین کنعانی زادگان به عنوان یک ملی پوش نه شان و شخصیت تیم ملی را حفظ کرده و نه آبرو و حیثیت خودش را و قطعا باید تاوان این بد اخلاقی را بدهد اما با کسانی که به قصد خراب کردن او، این وویس ها را منتشر کردند چه باید کرد؟ اتفاقی که برای رامین رضاییان افتاد را به یاد بیاورید. این اتفاق تقریبا از همین جنس بود. ماجرای رامین رضاییان با شخصی که اصلا آبرو برایش مهم نبود و به دنبال معروفیت بود، باعث دعوت نشدن این بازیکن به تیم ملی شد و رضاییان کماکان جایی در تیم ملی ندارد. این درست که یک ملی پوش باید از خودش مراقبت کند تا در چنین تله هایی گرفتار نشود اما باور کنید نام چنین حرکاتی افشاگری نیست. بیشتر پاپوش درست کردن و بی اخلاقی است.

  در ماجرایی که یک طرف با بی اخلاقی طرف مقابل را به بی اخلاقی می کشاند، نمی شود حق را به کسی داد یا نامش را افشاگری گذاشت. بی شک هر انسانی در خلوت خود روابط و اتفاقاتی داشته که فاش شدنش آبروی او را به خطر می اندازد. پخش اینگونه محتواهای صوتی و تصویری و پرداختن و دامن زدن به آن باعث می شود تا بیشتر شاهد چنین اتفاقاتی باشیم. نزدیک شدن به یک بازیکن، مربی یا مدیر با هدف دیدن بی اخلاقی از او و مستند کردن این بی اخلاقی، هم کار کثیفی است و هم واقعا خطرناک است. اجازه ندهیم از فردا هر سواستفاده گری به قصد خراب کردن ملی پوشان به آنها نزدیک شود و صدا و تصویرشان را ضبط کند تا اگر شد با این فایل ها دست به اخاذی بزند و اگر اخاذی اش به پول نرسید، با انتشار فایل ها آبروی آنها را ببرد. پرونده سازی محکوم است، چه مشاور فدراسیون برای منتقدان پرونده سازی کند و چه یک شاخ مجازی برای یک ملی پوش جوان، هر دو کار به یک اندازه زشت و سیاه و کثیف است. از آن سوی ماجرا، چه کسی مسئول کنترل نظم و رفتار ملی پوشان است؟ وقتی فدراسیون ده ها همراه با کاروان تیم ملی اعزام می کند، مشخص است که دیگر توان کنترل اردوی تیم ملی را ندارد، باید آن همراهانی که بدون هیچ دلیل موجه با کاروان تیم های ملی اعزام شده اند را کنترل کند که گمان نکنیم همین کار هم انجام شود! متاسفانه یک حقیقت تلخ را نمی شود نادیده گرفت، با شرایطی که فوتبال کشورمان دارد، باز هم شاهد اتفاقات مشابه خواهیم بود! توضیح ضروری: این نوشته دفاع از محمدحسین کنعانی زادگان نیست و کاری که این بازیکن کرده (البته اگر وویس ها ساختگی نباشد) اصلا جای دفاع ندارد اما پرسش اینجاست که وویس ها از ابتدا با چه هدفی ضبط شده بود؟ اخاذی یا آبرو ریزی؟ در پرونده رامین رضاییان این جنبه از جرم چندان جدی گرفته نشد اما امیدواریم در پرونده کنعانی زادگان به موازات برخوردی که با این ملی پوش می شود، شاهد برخورد با کسانی که برای او پاپوش درست کردند هم باشیم.

  ‌کنعانی زادگان بظور رسمی از بازی کره‌جنوبی و لبنان محروم شد! +فیلم ماجرای غیراخلاقی مدافع تیم ملی

  کنعانی زادگان در دام «تله جنسی»

  ۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰ کد خبر: 23430

  برچسب‌ها

  حسین کنعانی زادگان تیم ملی فوتبال

  اتوبوس تیم ملی فوتبال

  فایل صوتی کنعانی زادگان

  فایل جنجالی

  فحاشی حسین کنعانی زادگان

  مدافع تیم ملی فایل لورفته وویس لورفته

  فیلم لورفته حسین کنعانی زادگان

  فیلم کنعانی فیلم کنعانی زادگان اخبار مرتبط

  شاید اسکوچیچ شاید یک مربی ایرانی/ تکلیف سرمربی تیم ملی امروز مشخص می‌شود

  افشاگری عادل فردوسی پور از اردوی قطر/ ملی پوشان تا چهار صبح مافیا بازی می کردند

  همه واکنش ها به برکناری سرمربی تیم ملی فوتبال

  سردار آزمون: کاری که با اسکوچیچ کردند نهایت نامردی است!

  طارمی و جهانبخش در نهاد ریاست جمهوری

  همگروهی تیم ملی امید با مراکش، آذربایجان و عربستان / به امید درخشش در قونیه

  اروگوئه نشد با پاکستان بازی کنیم!

  ۵ دیدار دوستانه دیگر برای عربستان!

  صدرنشینی ایران در آسیا با وجود سقوط دو پله‌ای در جدول فیفا

  درخواست ایران برای دیدار دوستانه برابر عمان

  منبع : www.radareghtesad.ir

  رابطه حسین کنعانی زادگان در اتوبوس تیم ملی – ایران چطور

  ورزشی

  رابطه حسین کنعانی زادگان در اتوبوس تیم ملی

  4 ماه پیش

  سکس در اتوبوس تیم ملی فوتبال ایران ، صدای دختر رابطه جنسی دانلود امیر حسین کنعانی زادگان محرومیت

  مکانی که به مکان ها اضافه شد.

  استاد حسین کنعانی اتوبوس تیم ملی رو مکان کردن.

  پشمای لوله کشای پورنهاب از این حرکت ریخته. تو اتوبوس تیم ملی آخه😂😂😂

  بخاطر همین وویس که دختره لو داده کمیته ی اخلاق قصد داره کنعانی رو از تیم ملی محروم کنه!

  روز گذشته فایل صوتی جنجالی از محمدحسین کنعانی زادگان منتشر شد. انتشار این فایل در فضای مجازی، حواشی زیادی برای این مدافع ملی پوش به همراه داشت. چرا که وی زمانی که وی در قرنطینه و اردوی تیم ملی بوده در اتوبوس تیم، قول و قرار می گذارد تا ارضای غرایض خود بپردازد.

  حتی شایعاتی مطرح بود که مدافع جنجالی تیم ملی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احضار شده است.

  در همین رابطه خداد عزیزی درباره اشتباه کنعانی زادگان، اظهار داشت: «حریم خصوصی افراد مهمترین مساله است و اصلا نباید وارد آن شد. اگر کسی چنین کاری انجام می‌دهد باید با او به صورت قانونی برخورد شود چون آبروی افراد را نشانه رفته است.کنعانی‌زادگان بازیکنی است که طی چند سال گذشته از نظر فوتبالی واقعا پیشرفت چشمگیری داشته و شاید اشتباه کرده اما نباید او را نابود کرد.»

  به فرض خداداد عزیزی اتوبوس و اردوی تیم ملی را حریم خصوصی نمی داند. آیا این پیشکسوت فوتبال فراموش کرده که چگونه در سوگ دوست صمیمی خود مهرداد میناوند گریه می کرد؟ مگر او به خاطر نمی آورد میناوند بعد از ابتلا به کرونا درگذشت؟ عزیزی باید تمامی بازیکنان نسل فعلی تیم ملی را مهرداد میناوند ببیند و سلامت آنها را همچون سلامت دیگران.

  *شانس آوردیم شان تیم ملی در جهان خدشه دار نشد

  ملی پوش جنجالی نه تنها جان خود بلکه جان بسیاری از بازیکنان تیم ملی ایران و کره جنوبی را تهدید کرده است. و عملاً قصد داشته با قانون شکنی به اهداف شخصی خودش برسد. اگر بازیکنان کره جنوبی به کرونا مبتلا می شدند و بعد از بررسی مشخص می شد که پروتکل ها توسط بازیکنان ایران نقض شده است آنوقت در سطح جهانی چه تبلیغاتی علیه ایران و بازیکنان ملی پوش کشور صورت می گرفت؟

  بنابراین با این شکل و شمایل کاملا می توان گفت که تیم ملی و سلامت بازیکنان حریم شخصی فرد خاصی نیست.

  10 سال قبل وقتی دو بازیکن پرسپولیس در حین بازی فوتبال به شوخی حرکت منشوری انجام دادند توسط یکی از سایت های مطرح جهان با تیتر « سکس گروهی در فوتبال » یاد شد و عملاً سرنوشت یکی از بازیکنان بزرگ فوتبال کشورمان با مشکل روبرو شد.

  *برخورد با قانون شکنی در هلند

  در کشوری مانند هلند ارزش های عرفی و دینی آنها در مقایسته با کشورمان کمتر است. در مورد مشابه ای بازیکنان ملی پوش پایه هلند(تاکید می کنیم بازیکنانی با سن کمتر) به اشتباه دختران را همراه با خود به اردوی تیم ملی می برند که به شدت با این حرکت برخورد شد. حال از بازیکن بزرگسال کشورمان انتظار نابه جایی است که حرمت تیم ملی، سلامت خود و دیگر بازیکنان را رعایت کند؟

  *ارسطو یا پرستوها؛ تو چرا به دام افتادی؟

  بعضی از کارشناسان و اهالی فضای مجازی معتقد بودند انتشار چنین صوتی می تواند با هدف اخاذی یا حتی ورود پرستوها باشد. اما پرسش اینجاست مدافع مشهور کشور چرا به دام دیگران افتاده است؟ مگر کنعانی زادگان از خاطرش رفته که حداقل 3 بازیکن همدوره او در تیم ملی با چه مشکلاتی در این خصوص روبرو شدند. درباره یکی از بازیکنان گفته می شد با دختر مورد نظر صیغه محرمیت داشته اما انتشار عکس هایش برای او تا مدتها چالش ایجاد کرد. یا ستاره مشهور جنوبی استقلال که به خاطر بروز حاشیه اش، شانس بازی در تیم های بزرگ جهان را از دست داد. بنابراین حریم خصوصی بازیکنان و چهره های مطرح با حریم خصوصی دیگران متفاوت است.

  *این که دیگر ارزیابی سال نیست

  البته نباید فراموش کرد که خداداد عزیزی در گذشته در پاسخ به سوالی که سال را چطور ارزیابی می کند، مطالبی را به زبان آورد که تا مدتها در فضای مجازی دست به دست می شد. حتی ناچار به عذرخواهی شد. البته او این پاسخ را به خاطر مرگ عزیزانی همچون مهرداد میناوند و علی انصاریان داد. اما در چنین شرایطی به خداداد عزیزی که اجرای برنامه تصویری را به عهده گرفته است، پیشنهاد می شود با مطالعه روی حریم خصوصی و انعقاد کلامش، منطقی تر پاسخ دهد. از غزال تیز پای ایران که همواره در تیم ملی زبان تندی داشت و به صراحت از مربیان انتقاد می کرد، انتظار می رود رویه صداقت خود را به خاطر حمایت از اشخاص تغییر ندهد.

  اشتراک گذاری در واتساپ:

  WhatsApp

  مطالب مرتبط:

  فایل صوتی کنعانی زادگان بدون سانسور | ماجرای حسین کنعانی…

  دانلود فیلم کنعانی زادگان | ویس کنعانی زادگان اتوبوس تیم ملی…

  فایل صوتی کنعانی زادگان | جریان کنعانی زادگان چیست | ماجرای…

  ویس لو رفته پخش شده کنعانی زادگان | فایل تصویری صدای کنعانی…

  استوری کنعانی زادگان برای استقلال /فیلم

  منبع : iranchetor.com

  حسین کنعانی زادگان و آن صدای جنجالی (نظرسنجی)

  آخرین حاشیه بی جهت برای تیم ملی ایران انتشار چندین صدای ضبط شده از یکی از ستارگان این تیم است.

  کد خبر : 1801066 | 09 دی 1400 ساعت 00:01 | 288K بازدید | 504 دیدگاه

  اخلاق، عرف، شیطنت و قداست

  اخلاق، عرف، شیطنت و قداست حسین کنعانی زادگان و آن صدای جنجالی (نظرسنجی)

  آخرین حاشیه بی جهت برای تیم ملی ایران انتشار چندین صدای ضبط شده از یکی از ستارگان این تیم است.

  به گزارش "ورزش سه"، اگر علاقه‌مند به فوتبال باشید و در بطن اتفاقات و همچنین پی‌گیر و دنبال کننده شبکه‌های اجتماعی حتما جزو کسانی هستید که از ماجرای مکالمه خصوصی حسین کنعانی‌زادگان، مدافع ملی‌پوش تیم ملی و انتشار آن در فضای مجازی با خبر هستید. خبری که در فضای دو قطبی فوتبال ایران به سرعت آسیب‌های خود را متوجه تیم ملی کرده است.

  از آنجایی که کنعانی‌زادگان یک مدافع با کیفیت و یکی از ارکان تیم اسکوچیچ از زمان حضور او در تیم ملی فوتبال ایران بوده، در صورتی که این مسئله باعث برخورد انضباطی با این بازیکن بشود تیم ملی بی جهت متحمل خسارتی خواهد شد که کمی تدبیر می‌توانست جلوی آن را بگیرد. البته مسئولیت این مسئله هم متوجه بازیکن و هم متوجه فردی است که این صداها را عمومی و آن را تبدیل به یک پرونده اخلاقی کرده است.

  اما رویکرد برخورد با موضوع فایل خصوصی کنعانی‌زادگان کمی فراتر از استانداردهای اخلاقی و آنطور که به صورت واضح کاملا قابل مشاهده است، آلوده به مسائل رنگی است. چیزی که باعث می‌شود رسیدگی به مسائلی از این دست در حالت نرمال خود انجام نپذیرد. به صورت معمول در موقعیتی مشابه کمیته اخلاق یا انضباطی و البته مسئولان تیم ملی باید به موضوع ورود کرده و درباره میزان برخورد با این مسئله تصمیم بگیرند اما از آنجایی که منادیان اخلاق در توئیتر و اینستاگرام با شدت تمام مشغول اضافه کردن به برگ‌های پرونده این بازیکن و همچنین انتشار هرچه بیشتر جزئیات در این ماجرا هستند، رسیدگی بی حاشیه به این پرونده به سختی امکان پذیر خواهد بود.

  به خاطر داشته باشید که وقتی درباره یک فوتبالیست جوان صحبت می‌کنیم باید محدوده‌های سنی، هیجانات و شرایط زندگی و البته آموزش‌های اولیه را نیز در نظر بیاوریم و به همین سبب است که در همه جای دنیا در حوزه فوتبال و البته ورزش اتفاقاتی از این دست رخ می‌دهد؛ به خصوص که ورزشکاران اساسا اهل افراط نیز هستند.

  در این باره نمونه‌های جهانی نیز پرشمار و بسیار است و جالب اینکه این اتفاقات از سوی بازیکنانی رقم خورده که از شهرتی بین المللی برخوردار بوده‌اند. بازیکنانی مثل دوایت یورک، رونالدو، وین رونی، جان تری، فرانک ریبری، کریم بنزما، اشلی کول و... چهره‌هایی که با دستمزدی میلیونی و با فرهنگی بازتر از آنچه که در ایران عرف عمومی را شکل می‌دهد در مواردی مشابه گرفتار شده‌اند.

  نمونه‌های مشابهی در تیم‌های ملی و باشگاهی در تاریخ جنجال‌های رسانه‌ای به چشم می‌خورد. از جمله مهمانی سال پیش منچستر سیتی برای جشن گرفتن پیروزی پر گل مقابل استون ویلا با حضور 22 مدل ایتالیایی یا دورهمی شبانه بایرن مونیخ با وجود مخالفت سرمربی که در نهایت موجب برکناری نیکو کواچ از سمتش در بایرن مونیخ شد.

  این موضوع البته از مسئولیتی که متوجه یک بازیکن ثابت تیم ملی است نمی‌کاهد و کسی که به عنوان یک بازیکن با درآمدی نزدیک به میلیون دلار در سال به جایگاه فنی‌ای رسیده که تبدیل به مهره اصلی تیم باشگاهی پرطرفدار خود و همچنین تیم ملی شده و حالا به عنوان یک لژیونر در قطر به بازی مشغول است، نباید چنین بی محابا خود را در موقعیتی قرار بدهد که کار به جای برگشت ناپذیر برسد. البته کنعانی زادگان پیش از این نیز در آن فایل ویدئویی مشهور برای خود سابقه‌ی منفی درست کرده و بخشی از واکنش‌های تند به ماجرای امروز او نیز به همان ویدئو بازمی‌گردد.

  با این حال خوشبختانه در عصری زندگی می‌کنیم که دیگر نسل جدید چندان به دنبال الگو پذیری از بازیکنان فوتبال و ماجراهای آنها نیست؛ بنابراین به جز وجه سرگرمی و البته موضوع نقض قرنطینه و آسیب به شهرت تیم ملی، ماجرای مربوط به صدای کنعانی‌زادگان جنبه عجیب و غریب دیگری ندارد. اگرچه این مسئله نسبت به عرف حاکم بر ایران بسیار ناپسند است.

  هر یک از ما به دلایل مختلف نگاه متفاوتی به این موضوع داریم اما مسئله تنبیه و برخورد و محرومیت با عبور از این ماجرا و جریمه بازیکن خطاکار در حیطه فدراسیون فوتبال و سپس کادرفنی است. آنها هستند که در این باره باتوجه به جمیع جهات تصمیم خواهند گرفت. با این حال نباید این مسئله را از خاطر برد که میل شدیدی به تخریب و نابود کردن در میان بسیاری از دنبال کنندگان فوتبال در ایران وجود دارد و البته هر تصمیمی در آینده باید بی توجه به این نیروهای منفی بزرگ باشد.

  شما نیز می‌توانید نظر خود را در این باره برای ما بنویسید. آیا کنعانی‌زادگان را شایسته برخورد و تنبیه شدید می‌دانید یا فکر می‌کنید در این مورد باید مشابه روش‌های جهانی عمل کرد؟ به نظر شما تقصیر بیشتر متوجه کنعانی‌زادگان است یا کسی که صداها را منتشر کرده و شاید قصد دیگری هم داشته؟ آیا این فقط یک شیطنت ساده است یا نشانگر یک بی اخلاقی عمومی؟ یک بی احتیاطی جوانانه یا موضوعی که نبود دیسیپلین در تیم ملی را نشان می‌دهد؟

  فضای بحث باز است و شماهم می‌توانید با پست کردن نظرات خود این مطلب را کامل کنید.

  گزارش خطا تیم ملی ایران قطر الاهلی

  محمدحسین کنعانی زادگان

  فوتبال

  منبع : www.varzesh3.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید