این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  گرفتن کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  گرفتن کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش را از این سایت دریافت کنید.

  کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

  در این مقاله جزئیات اخذ کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 و زمان و نحوه دریافت کارت امتحان استخدام فرهنگیان آموزش پرورش ۱۴۰۰ ارائه شده است .

  کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ برای جذب نیروی توانمند و واجد شرایط سمت معلمی همزمان و هماهنگ با سایر دستگاه اجرایی برگزار می شود و داوطلبانی که در ثبت نام این آزمون شرکت کرده اند می توانند در زمان مشخص شده برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون آموزش پرورش 1400 اقدام کنند.

  برای مشاوره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش 1400

  برای مشاوره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش 1400

  در سال های اخیر پس از اتمام مهلت ثبت نام آزمون آموزش و پرورش ، داوطلبان منتظر مرحله بعدی آزمون یعنی تهیه کارت ورود به جلسه می باشند . داوطلبانی که توانستند مدارک و اطلاعات خود را با موفقیت در سایت ثبت نام این آزمون یعنی سایت سازمان سنجش ثبت نموده و کد پیگیری دریافت نمایند ، حال مجاز به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اموزش و پرورش ۱۴۰۰ هستند .

  متقاضیان مطابق اطلاعات کارت ورود به جلسه در روز برگزاری آزمون آموزش پرورش 1400 ملزم به حضور در حوزه امتحانی تعیین شده هستند . داوطلبان باید نسخه چاپی کارت ورود به جلسه در روز برگزاری آزمون آموزش پرورش 1401 را تهیه کرده و در روز آزمون همراه داشته باشند .

  کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ منتشر شده است.

  لذا به منظور سهولت امر دریافت کارت آزمون استخدامی سال جاری در ادامه این مقاله زمان و نحوه و لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون آموزش و پرورش ۱۴۰۰ را ذکر کرده ایم .

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

  آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۰ ، مانند سال های گذشته زیر نظر سازمان اداری و استخدامی کشور و وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود . مجری آزمون استخدام فرهنگیان مورد نیاز آموزش و پرورش سال جاری نیز مانند دوره های پیشین سازمان سنجش و آموزش کشور می باشد .

  کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش هر ساله مدتی پیش از برگزاری این آزمون منتشر می شود. هر ساله زمان دقیق انتشار و اخذ کارت ورود به جلسه آزمون استخدام آموزش پرورش از سوی مجری آزمون یعنی سازمان سنجش اعلام می شود .

  طبق رویه هر ساله که در خصوص زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش وجود داشته و طبق اطلاعیه سازمان سنجش کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 در تاریخ 12 اردیبهشت سال 1401 منتشر می شود.

  کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ منتشر شده است.

  سازمان سنجش طی اطلاعیه ای اعلام کرده است که داوطلبانی که در اطلاعات و مندرجات کارت ورود به جلسه خود متوجه برخی مغایرت و یا اشتباهاتی شده اند می توانند در 14 اردیبهشت ماه با مراجعه به باجه های رفع نقص برای ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

  آدرس محل برگزاری آزمون استخدامی آموزش پرورش 1400

  آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی آموزش پرورش 1400

  به محض مشخص شدن تاریخ دقیق انتشار کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 علاوه بر بروزرسانی این مقاله در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا نیز اطلاع رسانی خواهد شد .

  حتما بخوانید: زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

  همان طور که پیش از این اشاره شد داوطلبان متقاضی رشته های شغلی آزمون استخدامی آموزش و پرورش موظف به شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی هستند لذا مراحل دریافت کارت ورود به جلسه استخدام فرهنگیان همانند مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دستگاه های اجرایی است.

  داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ می توانند در زمان تعیین شده از سوی سازمان سنجش با ورود به سایت این مرکز کارت آزمون خود را دریافت کنند. کارت ورود به جلسه استخدام فرهنگیان سال جاری در سایت سنجش استخدامی آموزش و پرورش منتشر می شود.

  راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 14001- با تایپ آدرس سایت sanjesh.org و یا عنوان" سایت سازمان سنجش " در قسمت جستجوی مرورگر خود وارد سایت سازمان سنجش شوید .

  2 - از بین نتایج نمایش داده شده اولین گزینه با عنوان " سازمان سنجش آموزش کشور " را انتخاب نمایید .

  3 -در صفحه باز شده ، از منوی رنگی سمت راست بالای صفحه گزینه " استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی " را کلیک کنید .

  منبع : www.heyvagroup.com

  کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 زمان و نحوه دریافت کارت شرکت در ازمون ۱۴۰۱ آدرس باجه های رفع نقص تاریخ ویرایش اشتباهات کارت حوزه های امتحان

  کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  تیم تحریریه ۱۰ نظرها

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص آزمون استخدامی از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099072938

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  داوطلبان واجد شرایطی که در موعد مقرر ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را انجام داده اند، باید خود را برای شرکت در آزمون کتبی آماده کنند. یکی از اقداماتی که باید قبل از شرکت در آزمون انجام دهند، دریافت کارت ورود به جلسه آن است. بر روی این کارت اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، زمان و محل برگزاری آزمون، شماره داوطلبی و… درج شده که همراه داشتن آن و همچنین کارت شناسایی از الزامات ورود به حوزه امتحانی می باشد.

  معمولا 3 روز پیش از زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش کارت ورود به جلسه آن در دسترس داوطلبان قرار می گیرد. متقاضیان می توانند برای دریافت کارت خود در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کنند. همچنین تاریخ دقیق انتشار کارت و جزئیات مربوطه از طریق سایت مذکور و دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به اطلاع افراد می رسد.

  کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 از تاریخ 13 اردیبهشت ماه 1401 به صورت اینترنتی قابل دریافت است.

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  همان طور که گفته شد، داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه عکس دار) از الزامات شرکت در این آزمون می باشد. چرا که در صورت همراه نداشتن هر یک از کارت های مذکور هویت داوطلب قابل شناسایی نیست و از ورود این افراد به حوزه امتحانی ممانعت به عمل می آید.

  برای آگاهی از تاریخ دقیق انتشار این کارت می توانید از دو طریق دفترچه ثبت نام و همچنین اطلاعیه های صادر شده در سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. مطابق با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 کارت ورود به جلسه آن در تاریخ 13 اردیبهشت ماه 1401 منتشر می شود. شایان ذکر است که آزمون استخدامی آموزش و پرورش در روز جمعه مورخ 16 اردیبهشت ماه 1401 برگزار خواهد شد.

  نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  همانند سال های گذشته آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی زیر نظر سازمان اداری و استخدامی کشور و وزارت آموزش و پرورش اجرا می شود و مجری برگزاری آن سازمان سنجش می باشد. بنابراین برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعم از آموزش و پرورش باید به سایت این سازمان مراجعه نمایید. در ادامه مطلب، مراحل دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون را ذکر کرده ایم.

  در ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید و گزینه “استخدامی دستگاه های اجرایی” را انتخاب نمایید.

  بر روی لینک فعال شده “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401” کلیک کنید.

  صفحه ای مقابل شما قرار خواهد گرفت که می توانید با درج اطلاعات شناسنامه و ثبت نامی اعم از شمار پرونده و کد پیگیری، کارت آزمون خود را دریافت نمایید.

  پس از مشاهده کارت و بررسی تمامی اطلاعات خود، می توانید از آن پرینت تهیه نمایید. بدیهی است که برای ورود به جلسه آزمون باید این کارت و کارت شناسایی معتبر خود را به همراه داشته باشید.

  نکته: در صورتی که شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در دسترس ندارید، می توانید با مراجعه به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش آن را دریافت کنید.

  باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  ممکن است برخی از داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود متوجه مغایرت اطلاعات درج شده با هویت و مشخصاتشان شوند. در این صورت افراد می توانند با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش که در مراکز استان های سراسر کشور مستقر اند، اطلاعات خود را ویرایش کنند.

  البته اصلاح یک سری از این مشخصات همچون اطلاعات شناسنامه ای، سهمیه ها، تاریخ و معدل فارغ التحصیلی و… به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش امکان پذیر است اما برای تصحیح و ویرایش مشخصاتی مثل جنسیت، معلولیت، مقطع و عنوان رشته تحصیلی باید در بازه زمانی اعلام شده از ساعت 8:30 صبح تا 12 و 14 عصرتا ساعت 18 عصر به باجه ها رجوع کرده و اقدامات لازم را در این راستا به انجام برسانید.

  زمان مراجعه به باجه های رفع نقص

  تاریخ مراجعه به نماینده سازمان سنجش در محل های رفع نقص کارت شرکت در آزمون به طور معمول چه به صورت اینترنتی و چه حضوری، در بازه زمانی شروع صدور کارت و تا روز برگزاری آزمون می باشد که برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1401 روز چهارشنبه مورخ 14 اردیبهشت ماه 1401 می باشد.

  آدرس باجه های رفع نقص

  مکان هایی که سازمان سنجش برای رفع نواقص احتمالی مندرجات کارت ورود به جلسه در نظر گرفته است، مراکز استان ها می باشند. آدرس این باجه ها به همراه حوزه های امتحانی در همان اطلاعیه ای که برای زمان دریافت کارت و رفع نواقص در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود، قرار خواهد گرفت. البته در ادامه مطلب، لینک دریافت این آدرس ها را درج کرده ایم که به محض انتشار فعال خواهند شد.

  آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  منبع : iranmoshavere.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید