این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  گل روبرتو کارلوس که فیزیک را به چالش کشید در رئال مادرید

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  گل روبرتو کارلوس که فیزیک را به چالش کشید در رئال مادرید را از این سایت دریافت کنید.

  آپارات

  منبع مطلب : www.aparat.com

  24 سال از گل روبرتو کارلوس که فیزیک را به چالش کشید گذشت

  وقتی به روبرتو کارلوس فکر می کنید، به شکل ناخواسته ای یاد ضربه کاشته دیوانه وارش مقابل فرانسه در سال 1997 می افتید اما او یک گل شگفت انگیز دیگر هم در سال بعدش به ثمر رساند.به گزارش فوتبالی، دفاع چپ برزیلی یک گل تماشایی دیگر را هم در زاویه بسته با پیر

  این فایل ویدئویی قابل پخش نیست

  (کد خطا: 102630)

  24 سال از گل روبرتو کارلوس که فیزیک را به چالش کشید گذشت

  remove_red_eye 86,013‌ نمایش comment 330 نظر 9 ماه قبل‌ فوتبالی

  وقتی به روبرتو کارلوس فکر می کنید، به شکل ناخواسته ای یاد ضربه کاشته دیوانه وارش مقابل فرانسه در سال 1997 می افتید اما او یک گل شگفت انگیز دیگر هم در سال بعدش به ثمر رساند.

  به گزارش فوتبالی، دفاع چپ برزیلی یک گل تماشایی دیگر را هم در زاویه بسته با پیراهن رئال مادرید">رئال مادرید مقابل تنه ریف در روز 21 فوریه 1998 به ثبت رسانده است. کارلوس  در سمت راست دروازه حریف قرار داشت و به نظر می رسید که قرار است پاس به عقب بدهد اما تصمیم گرفت که خودش به دروازه حریف شوت کند و بدین ترتیب گل شگفت انگیزی را به ثمر رساند که دروازه حریف را شوکه کرد.

  در حقیقت هم تیمی های کارلوس در آن زمان و حتی خودش هم از این که از آن زاویه گلزنی کرده بود، شگفت زده شدند.  البته در سال 2017، عبدالله بالیکوف در جام حذفی ترکیه این گل را بازسازی کرد. بالیکوف نیز همچون کارلوس با یک ضربه مهارنشدنی دروازه بان حریف را شگفت زده کرد و در مقابل سیوا اسپور گلزنی کرد.

  کارلوس خودش گلش به تنه ریف را بالاتر از گلش به فرانسه دانسته بود و گفته بود:" گلی که مقابل تنه ریف زدم را خیلی دوست داشتم چرا که گل مشکل تری بود. "

  کارلوس قرار است که به زودی دوباره پا به توپ شود تا با اهداف خیریه در لیگ محلی انگلیس شرکت کند و در ترکیب بارن یونایتد در شروزبری قرار بگیرد.

  روبرتو کارلوس

  منبع مطلب : footballi.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید