این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  یارانه کسانی که تازه ثبت نام کرده اند کی واریز میشود

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  یارانه کسانی که تازه ثبت نام کرده اند کی واریز میشود را از این سایت دریافت کنید.

  نتیجه ثبت نام یارانه‌های جدید چه زمانی اعلام می‌شود؟

  سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از بررسی شاخص‌های مدنظر کدملی و دهک‌ها را به ما ابلاغ می‌کند.

  تصاویر تازه از اسکناس‌های یک تومانی جدید

  تجارت‌نیوزاقتصاد کلاننتیجه ثبت نام یارانه‌های جدید چه زمانی اعلام می‌شود؟

  نتیجه ثبت نام یارانه‌های جدید چه زمانی اعلام می‌شود؟

  اقتصاد کلان

  ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

  351 دقیقه

  سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از بررسی شاخص‌های مدنظر کدملی و دهک‌ها را به ما ابلاغ می‌کند. پس از آن ما می‌توانیم نتیجه ثبت‌نام را به مردم ابلاغ کنیم.

  به گزارش تجارت‌نیوز، سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: زمانی که ثبت‌نام یارانه‌های جدید کامل شود، کد ملی سرپرست خانوار به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال می‌شود. در آنجا براساس شاخص‌هایی که دارند، کدملی‌ها بررسی، دهک‌ها مشخص و به ما ابلاغ می‌شود.

  براساس گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، خانم حسینی در ارتباط زنده با شبکه خبر به سوالات زیر پاسخ داد.

  ثبت‌نام افراد جدید برای دریافت یارانه از چه زمانی و به چه نحوی آغاز می‌شود؟

  براساس کدملی سرپرست خانوار، ثبت‌نام افراد از روز سه‌شنبه و چهارشنبه آغاز شده است. افرادی که عدد سمت راست کدملی آنها زوج است، روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه و افرادی که رقم سمت راست کدملی آنها فرد است، روز‌های پنج شنبه و جمعه، ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت می‌توانند ثبت نام کنند.

  کسانی که نتوانستند در این روز‌ها اقدام به ثبت نام کنند، در روز‌های شنبه و یکشنبه هفته بعد می‌توانند برای ثبت نام اقدام کنند.

  این افراد برای ثبت نام به آدرس اینترنتی my.gov.ir مراجعه کنند. اگر هم می‌خواهند وضعیت یارانه دریافتی خود را بررسی کنند، می‌توانند کد دستوری #کدملی*۴۳۸۵۷*۴* را شماره گیری کنند و از وضعیت یارانه خود آگاه شوند.

  نتیجه ثبت نام‌ افراد چه زمانی اعلام می شود؟

  زمانی که ثبت نام کامل شود، کد ملی سرپرست خانوار به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال می‌شود و در آنجا براساس شاخص‌هایی که دارند، کد ملی‌ها بررسی، دهک‌ها مشخص و به ما ابلاغ می‌شود. سپس یارانه افراد از ابتدای طرح محاسبه و معوقات هم پرداخت می‌شود.

  جا مانده‌ها تا چه زمانی برای ثبت نام فرصت دارند؟

  افرادی که نتوانند طی این چند روز ثبت نام کنند، مجددا تاریخ ثبت نام به آن‌ها اعلام می‌شود.

  یارانه یارانه جدید یارانه نقدی

  تبلیغات توسط تجارت‌نیوز

  به اشتراک گذاری نظرات

  ناشناس

  ۲۱ تیر , ۱۴۰۱ در ۴:۵۹ ب.ظ

  سلام.من از سال ۹۳هیچ یارانه ای دریافت نکردم.اردیبهشت ثبت نام کردم اما هنوز خبری نیس بااینکه جزء مشمولینم و چیزی به نامم نیس و مستأجرم .. لطفا رسیدگی کنید

  پاسخ

  ناشناس

  ۲۱ تیر , ۱۴۰۱ در ۱:۲۱ ب.ظ

  ما الان دوماهه بابامو ثبت نام کردیم برا یارانه، نداشته کلا گفتن ی جا همشو میریزیم ولی هیچ خبری نیست متاسفانه

  پاسخ

  ناشناس

  ۲۱ تیر , ۱۴۰۱ در ۱:۱۹ ب.ظ

  ما الان دوماهه ثبت نام کردیم بابامو هیچ یارانه نداشته گفتن قراره کل یارانشو بریزن ولی هیچ خبری نیست متاسفانه همش با حرف مفت و الکی مردمو سر کار میزارن

  پاسخ

  فخاری

  ۲۰ تیر , ۱۴۰۱ در ۹:۵۸ ب.ظ

  سلام من از سال 93تا الان هیچ چی از این دولت نگرفتم اون موقع زندان بودم حالا که اومدم به هر جایی که بگی رفتم گفتن آقای روحانی سایت رو بسته حالا هم که باز کردن رفتم پلیس+10ثبت نام کردم ولی کد استعلام رو که وارد میکنم میگه شما در لیست یارانه قرار نداریدبه دفتر پیشخوان دولتم که رفتم کلان گفت تو ایران اینجا نیومدی ما ثبت نام یارانه نکردیمو… حالا من پیامک‌هایی که اومده بود رادارم تورو خدا یه کاری برای مردم بکنید به خدا نیازمندیم که اینجوری داریم دنبالش میایم توروخداصدامونو به گوش اون کسایی که باید کاری کنم برسونید .

  پاسخ

  محمد رضا کلاهی

  ۲۰ تیر , ۱۴۰۱ در ۹:۳۳ ب.ظ

  ضمن عرض سلام و احترام من از جمله جاماندگان یارانه بودم و نزدیک به دوماه است که ثبت نام کرده ام ولی متاسفانه هنوز نه پاسخی دریافت کرده ام و نه یارانه ای دریافت نمودم اگر امکان دارد راهنمایی فرمایید.

  با سپاس فراوان پاسخ

  ناشناس

  ۲۰ تیر , ۱۴۰۱ در ۹:۱۹ ق.ظ

  دولت می بایست به همه اقشار بدون هیچ گونه بهونه سهمشون رو از درامدهای کشور پرداخت کنه بدون چون و چرا

  پاسخ

  ناشناس

  ۲۰ تیر , ۱۴۰۱ در ۹:۰۸ ق.ظ

  با سلام وعرض ادب..مای خانواده قشر پایین جامعه هستیم یارانه ثبت نام کردیم اما الان دوماهه خبری نیس برامون نریختن..لطفا بررسی بشه.

  پاسخ

  ناشناس

  ۲۰ تیر , ۱۴۰۱ در ۹:۰۶ ق.ظ

  سلام ما جاماندگان یارانه بودیم و ثبت نام کردیم اما الان نزدیک دوماهه برامون یارانه نریختن..ما بکی بگیم آخه ما قشر ضعیف جامعه هستیم با این وضع ک درست کردن چیکا کنیم حداقل یارانه امو بهمون بدن.

  پاسخ

  ناشناس

  ۱۴ تیر , ۱۴۰۱ در ۱۲:۱۵ ق.ظ

  اگه خدا هست باید تقاص مارا بگیره

  پاسخ

  ناشناس

  ۱۴ تیر , ۱۴۰۱ در ۱۲:۱۲ ق.ظ

  دیگه دارید آشکارا وقصد اذیت میکنید خدا تقاص میگیره

  پاسخ اخبار مرتبط

  سامانه برای جاماندگان یارانه چه زمانی باز می‌شود؟

  علت کسر ۳۵ هزار تومان از یارانه‌ها چیست؟

  خبر مهم برای یارانه‌بگیران/ جدول دهک‌بندی، دوره‌ای تغییر می‌کند؟

  فراتر از خبر

  سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند

  خبرهای نابخرس‌ها در کمین بیت‌کوین/ توصیه تحلیلگران به معامله‌گران بازار چیست؟

  بانک و بیمهزیاندهی در بانک آینده و رمزگشایی از پرونده ایران‌مال

  اخبار اقتصادیخبر مهم برای یارانه‌بگیران/ جدول دهک‌بندی، دوره‌ای تغییر می‌کند؟

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  یارانه و معوقات ثبت‌نام‌کنندگانِ جدید، این هفته یکجا واریز می‌شود

  سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد: سرپرستان خانواری که تا ۱۵ خرداد برای یارانه ثبت‌نام کرده و مشمول شناخته شده‌اند، تا پایان هفته یارانه و معوقات را دریافت می‌کنند.

  اقتصاد اقتصاد ایران ۲۰ تیر ۱۴۰۱،‏ ۱۹:۳۰

  سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها:

  یارانه و معوقات ثبت‌نام‌کنندگانِ جدید، این هفته یکجا واریز می‌شود

  سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد: سرپرستان خانواری که تا ۱۵ خرداد برای یارانه ثبت‌نام کرده و مشمول شناخته شده‌اند، تا پایان هفته یارانه و معوقات را دریافت می‌کنند.

  به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پیرو اطلاعیه‌های قبلی مبنی بر امکان ثبت‌نام جاماندگان از دریافت یارانه نقدی یا متقاضیان جدید دریافت یارانه، اطلاعات سرپرستان خانواری که تا تاریخ ۱۵ خردادماه در سامانه https://my.gov.ir ثبت‌نام کرده‌اند، به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال و پس از انجام آزمون وسع و تعیین دهک‌بندی توسط آن وزارتخانه، فهرست سرپرستان خانوار جدید مشمول دریافت یارانه به سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام شده است.

  در صورتی که بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این سرپرستان خانوار جزو دهک‌های اول تا سوم شناخته شده باشند، ماهانه مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر و در صورتی که جزو دهک‌های چهارم تا نهم معرفی شده باشند، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان ماهانه به‌ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد.

  گفتنی است یارانه‌های نقدی ماه‌های اردیبهشت و خرداد نیز تحت عنوان معوقات همزمان با یارانه تیرماه به حساب این سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. در صورتی که در زمان پرداخت یارانه نقدی مرحله ۱۳۷ (تیر ماه سال جاری) مبلغ یارانه به حساب سرپرستان خانوار واریز نشد، به این معناست که این افراد در ارزیابی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در دهک ۱۰ قرار گرفته و مشمول دریافت یارانه شناخته نشده‌اند.

  معترضان به دهک‌بندی اعلام شده یا افرادی که یارانه آنان از اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ قطع شده است، می‌توانند جهت ثبت یا پیگیری اعتراض و درخواست بازبینی دهک‌بندی خود به سامانه اعلامی وزارت مذکور به آدرس https://hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کرده یا با تلفن گویای ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ تماس بگیرند.

  واریز معوقات یارانه به حساب سرپرستان متقاضی بازبینی به دهک‌بندی

  خاطرنشان می‌شود سرپرستان خانواری که یارانه نقدی آنها در اردیبهشت ماه قطع شده و درخواست بازبینی خود را در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت کرده بودند، چنانچه در بازبینی انجام شده توسط وزارت رفاه جزو دهک‌های اول تا نهم قرار گرفته باشند، یارانه‌های نقدی ماه‌های اردیبهشت و خرداد نیز تحت عنوان معوقات تا پایان هفته به حساب آنان واریز خواهد شد.

  کد خبر 5535917

  برهان محمودی مطالب مرتبط

  یارانه تیرماه امشب قابل برداشت است

  یارانه و معوقات ثبت‌نام‌کنندگانِ جدید واریز می‌شود

  مرحله دوم یارانه های جدید امشب قابل برداشت است

  یارانه کمک معیشتی به حساب متقاضیان بازبینی دهک‌بندی واریز شد

  واریز یارانه به حساب ۷۲ میلیون ایرانی/ ثبت نام متقاضیان جدید به زودی انجام می‌شود

  برچسب‌ها

  یارانه نقدی

  جاماندگان یارانه نقدی

  سازمان هدفمندی یارانه ها

  هدفمندی یارانه‌ها یارانه بسته معیشتی مشکلات معیشتی کمک معیشتی خانوار معیشت خانوار طرح معیشتی خانوار شهر خبر

  نصب اپلیکیشن جدید شهرخبر

  آخرین اخبار # یارانه

  نصب اپلیکیشن جدید شهرخبر

  منبع مطلب : www.mehrnews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید