این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  azmoon.medu.ir – سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  azmoon.medu.ir – سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه تیزهوشان

  در این مطلب در خصوص سایت تیزهوشان به آدرس azmoon.medu.ir و نحوه ورود به سامانه تیزهوشان صحبت کرده ایم.

  ورود به سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir

  اگر در مورد سایت سامانه تیزهوشان سوالی دارید

  اگر در مورد سایت سامانه تیزهوشان سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  آشنایی با سایت سامانه تیزهوشان

  نحوه ورود به سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir

  امکانات سایت تیزهوشان

  راهنمای کار با سامانه تیزهوشان

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  قبل از آنکه به معرفی سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir بپردازیم، باید بگوییم که مدارس تیزهوشان  یکی از بهترین مدارس داخل کشور ایران می باشند. افرادی که قصد ورود به مدارس تیزهوشان را دارند، در صورتی می توانند به این مدارس وارد شوند که در آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان شرکت کنند. آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان در دو مقطع هفتم و دهم برگزار می شود؛ بنابراین، افرادی که قصد ثبت نام در مدارس تیزهوشان و آزمون های ورودی آن را دارند، می بایست ابتدا به سامانه تیزهوشان مراجعه کنند و مراحل ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند و سپس، در روز برگزاری آزمون به محل برگزاری آزمون مراجعه کنند و در آزمون ورودی تیزهوشان شرکت کنند. در این مقاله قصد داریم مراحل ورود به سایت تیزهوشان و امکانات این سایت را برای شما ذکر کنیم تا دانش آموزان عزیز هیچ ابهامی در رابطه با سایت مدرسه تیزهوشان نداشته باشند.

  ورود به سایت اصلی تیزهوشان

  آشنایی با سایت سامانه تیزهوشان

  همانطور که می دانید مدارس تیزهوشان جزء بهترین مدارس کشور می باشند که یک فضای رقابتی مناسبی را بین دانش آموزان ایجاد کرده اند. به همین دلیل افرادی زیادی قصد دارند که در مدرسه های تیزهوشان یا همان سمپاد ثبت نام کنند. همه دانش آموزان تیزهوشانی و غیر تیزهوشانی می توانند با ورود به سایت تیزهوشان ، تمامی اطلاعیه های مربوط به مدارس تیزهوشان را مشاهده کنند.

  با توجه به اینکه مدارس تیزهوشان دارای آزمون های ورودی هستند و افراد می بایست برای ورود به این مدارس به سایت تیزهوشان به آدرس اینترنتی  azmoon.medu.ir مراجعه کنند و مراحل ورود به سایت تیزهوشان را انجام دهند. به همین خاطر بسیار مهم است که افراد در زمان ثبت نام آزمون های ورودی تیزهوشان به سامانه تیزهوشان به آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir مراجعه کنند و مراحل ثبت نام خود را انجام دهند. لازم به ذکر است که ثبت نام پایه هفتم و دهم تیزهوشان از طریق ورود به سایت تیزهوشان انجام می شود که در ادامه نحوه ورود به سایت تیزهوشان را ذکر خواهیم کرد.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام آزمون تیزهوشان

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  نحوه ورود به سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir

  آشنایی با نحوه ورود به سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir برای دانش آموزان یا والدینی که قصد ثبت نام در آزمون های ورودی تیزهوشان در دو پایه دهم و هفتم را دارند، امری اجباری است. بنابراین، در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه ورود به سایت تیزهوشان آشنا کنیم. برای ورود به سایت تیزهوشان می توانید طبق مراحل ذکر شده پیش بروید:

  ۱ابتدا یکی از مرورگرهای گوشی همراه خود یا لپ تاپ خودتان را باز کنید.

  ۲حال در فیلد جستجوی گوگل عبارت « سایت تیزهوشان » را جستجو کنید. می توانید به صورت مستقیم در گوگل آدرس سامانه تیزهوشان azmoon.medu.ir را وارد کنید و به صورت مستقیم به سایت وارد شوید.

  ۳اولین سایتی که گوگل به عنوان سایت تیزهوشان جستجو می کند، همان سایت مورد نظر است. روی آن کلیک کنید تا وارد سایت تیزهوشان شوید.

  ۴حال، دو گزینه پیش رو دارید که برای هر یک از دانش آموزان پایه هفتم سمپادی و پایه دهم مورد استفاده قرار می گیرد.

  قسمت اول سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir ؛ سمپاد پایه هفتم

  دانش آموزان پایه ششمی که قصد دریافت امکانات مربوط به پایه هفتم مدارس تیزهوشان را دارند، می بایست ابتدا به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنند و با کلیک کردن بر روی گزینه سمپاد پایه هفتم به این سامانه وارد شوند. لازم به ذکر است که با کلیک کردن بر روی سایت سمپاد پایه هفتم شما به سایت هوش به آدرس اینترنتی hoosh.medu.ir وارد می شوید. این سایت، سایت ثبت نامی آزمون ورودی تیزهوشان می باشد.

  برای ورود به سایت تیزهوشان ، افراد می بایست نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایند. رمز عبور سامانه هوش تیزهوشان، همان رمز همگام مدارس می باشد.

  قسمت دوم سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir ؛ سمپاد پایه دهم

  این سایت مختص دانش آموزانی است که قصد استفاده از امکانات مربوط به مدارس تیزهوشان پایه دهم را دارند. بنابراین، این دسته از دانش آموزان می بایست به سایت تیزهوشان پایه دهم وارد شوند و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به سامانه تیزهوشان وارد شوند. دقت کنید که برای ورود به سایت ثبت نامی آزمون تیزهوشان به آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir ، رمز عبور همگام خود را وارد نمایند.

  نکته : در صورتی که دانش آموزان رمز عبور همگام خود را فراموش کرده اند، برای ورود به سایت تیزهوشان می بایست بر روی گزینه رمز عبور خود را فراموش کرده ام، کلیک کنند و مراحل بازیابی رمز عبور همگام خود را انجام دهند. بدیهی است که بدون داشتن رمز عبور همگام و نام کاربری امکان ورود به سایت همگام وجود نخواهد داشت.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام نمونه دولتی

  امکانات سایت تیزهوشان

  به طور کلی سامانه تیزهوشان ، امکانات مربوط به این مدارس را ارائه می دهد؛ اما با توجه به اینکه سامانه تیزهوشان برای هر یک از پایه های دهم و هفتم متفاوت است، امکانات هر یک از این سامانه ها را به صورت مجزا ذکر خواهیم کرد.

  امکانات سایت تیزهوشان پایه هفتم

  افرادی که قصد ثبت نام در مدارس تیزهوشان در پایه هفتم را دارند، می بایست برای ثبت نام به سایت تیزهوشان پایه هفتم به آدرس اینترنتی hoosh.medu.ir وارد شوند و مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

  منبع : www.hamrahmoshaver.com

  azmoon.medu.ir

  سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402 معرفی و لینک مستقیم ورود به سامانه نام نویسی آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ رمز ورود همگام

  سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان | azmoon.medu.ir

  تیم تحریریه ۱۰۶ نظرها

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص تیزهوشان از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099072938

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  برای دریافت آخرین اخبار در زمینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402 و سایر اطلاعیه های مربوط به این آزمون می توانید در کانال سمپاد ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام سمپاد ایران مشاوره عضو شوید.

  سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد) از طریق برگزاری یک آزمون ورودی، دانش آموزان پرتلاش و دارای بهره هوشی بالا را با هدف شکوفا کردن استعدادهای آن ها جذب می نماید. بنابراین علاقه مندان به تحصیل در این مدارس باید در موعد مقرر نسبت به ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اقدام کنند.

  فرآیند نام نویسی آزمون مدارس تیزهوشان در هر دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت اینترنتی انجام می گیرد. بنابراین دانش آموزان پایه های مذکور می بایست با مراجعه به سامانه مربوطه و دریافت دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان از شرایط تعیین شده اطلاع یافته و سپس اقدامات لازم برای نام نویسی خود را به انجام برسانند. فراموش نکنید که داشتن رمز همگام لازمه نام نویسی در سایت مربوطه می باشد.

  لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 

  ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی از طریق سامانه azmoon.medu.ir صورت می گیرد.

  معرفی سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

  همان طور که اشاره شد، ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی و آزمون پایه نهم از متوسطه دوره اول از طریق یک سامانه واحد انجام می شود.

  شماره 1: این قسمت مخصوص محصلین پایه ششمی است که می خواهند برای پایه هفتم در مدارس تیزهوشان پذیرفته شوند در نتیجه با انتخاب این گزینه برای نام نویسی خود در آزمون ششم به هفتم اقدام خواهند کرد.

  شماره 2: دانش آموزانی که خواهان ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم هستند می توانند با کلیک بر روی این بخش به انجام عملیات مورد نظر خود بپردازند.

  شماره 3: با ورود به هر یک از آیکون های 1 یا 2 به این صفحه منتقل حواهید شد و در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده باشید با ورود به قسمت شماره 3 خواهید توانست به بازیابی آن بپردازید.

  شماره 4: پس از وارد کردن کد ملی و رمز عبور خود با فشردن این گزینه می توانید به صفحه کاربری خود وارد شده و عملیات مورد نظر خود را انجام دهید.

  شماره 5: همچنین در این بخش آخرین اطلاعیه های مربوط به آزمون تیزهوشان اعم از ثبت نام، برگزاری، اعلام نتایج و… قرار خواهد گرفت که با انتخاب هر کدام از جملات می توانید از جزئیات اخبار آگاه شوید.

  همچنین هزینه این آزمون نیز از طریق سایت مذکور پرداخت خواهد شد که در ادامه به این موضوع بیشتر پرداخته شده است. البته خدمات این سایت تنها محدود به فرآیند ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نمی شود، بلکه داوطلبان می توانند در موعد مقرر با مراجعه مجدد به سامانه مربوطه، کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 خود را دریافت نمایند. همچنین نتایج آزمون نیز به صورت اینترنتی و از طریق این سامانه اعلام می گردد.

  راهنمای ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان

  داوطلبانی که قصد ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم یا ششم به هفتم را دارند، می بایست به درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش مراجعه نموده و مطابق مراحل ذیل نسبت به نام نویسی کنند.

  در ابتدا به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه کرده و یکی از دو گزینه “سمپاد پایه هفتم” یا “سمپاد پایه دهم” را انتخاب نمایید.

  سپس اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی و رمز ورود همگام خود را در کادرهای مربوطه درج نموده و در آخر گزینه “ورود” را برگزینید.

  حالا باید نقش خود را به عنوان دانش آموز انتخاب کرده وعنوان سازمان (محل تحصیل کنونی) را نیز در کادر مربوطه وارد نمایید سپس بر روی کلید “تایید” فشار دهید.

  در این بخش بر روی گزینه “استعداد های درخشان پایه هفتم” و یا “استعداد درخشان پایه دهم” کلیک کنید.

  پس از انتقال به صفحه بعد که محتوی متن یک تعهد نامه می باشد، به مطالعه شرایط و ضوابط عنوان شده بپردازید و چنانچه مورد تایید شما واقع شد، پس از فعال نمودن تیک مربوطه دکمه “ذخیره و بعدی” را بفشارید.

  در این بخش به تکمیل اطلاعات شخصی خود مطابق با تصویر زیر در کادر های مربوطه مطابق تصویر زیر بپردازید.

  حال لازم است ادامه فرم تقاضانامه ثبت نام را تکمیل نمایید. در صورت داشتن خواهر و برادر همزاد، شرکت کننده در این آزمون باید پس از انتخاب گزینه 11، کد ملی خواهر یا برادر دوقلو یا چندقلو خود را ثبت کند. همچنین اطلاعات قسمت های 16 تا 20 (در تصویر زیر) به صورت خودکار نمایش داده خواهد شد. دقت داشته باشید که امکان ویرایش برای دانش آموز وجود نخواهد داشت. پس از پر نموندن کادر های 21 تا 24 و با کلیک بر روی گزینه “ذخیره و بعدی” به گام بعدی هدایت می شوید.

  در ادامه باید اطلاعات مهم دیگری همچون آدرس محل سکونت، پست الکترونیکی و معدل سالانه را درج نموده و فایل عکس پرسنلی خود را با رعایت مشخصات ذکر شده در سامانه بارگذاری نمایید. توجه داشته باشید هرگونه اختلال در آپلود عکس می تواند باعث بروز مشکل در روند نام نویسی گردد. در صورتی که اطلاعات وارد شده مورد تایید شما می باشد، گزینه “ذخیره و بعدی “را فشار دهید.

  حال بایستی مشخصات مربوط به مدارس استعداد درخشان مورد نظر را وارد نمایید، سپس بر روی گزینه “ذخیره و بعدی” کلیک نمایید.

  در نهایت، پس از فشردن گزینه “تأیید صحت اطلاعات” وارد شده و انتخاب دکمه “ذخیره و بعدی”، رسید اولیه ثبت نامی مانند تصویر زیر توسط سامانه در اختیار شما قرار داده می شود.

  لازم به ذکر است که پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون تیزهوشان در حین تکمیل فرم نام نویسی امکان پذیر نیست و افراد می توانند در مهلت تعیین شده جداگانه بعد از بازه زمانی ثبت نام، نسبت به واریز وجه لازم از طریق کارت بانکی خود به صورت اینترنتی اقدام نمایند. همچنین محصلان توجه داشته باشند که در صورت عدم واریز وجه مورد نیاز، امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1401- 1402 را نخواهند داشت.

  منبع : iranmoshavere.com

  azmoon.medu.ir

  در این مقاله در خصوص سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم 1401 - 1402 توضیحات داده و لینک ورود به این سایت ها گذاشته شده است.

  سایت ثبت نام و اعلام نتایج تیزهوشان azmoon.medu.ir

  ثبت نام مدارس تیزهوشان برای پایه هفتم و دهم به صورت کاملا اینترنتی و از طریق سایت استعداد درخشان انجام میشه. دانش آموزای پایه نهم و ششمی که ثبت نام خودشون رو تو سایت ثبت نام تیزهوشان انجام دادن برای دیدن نتایج آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم باید به سایت اعلام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ به آدرس azmoon.medu.ir مراجعه کنن.

  برای مشاوره سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان 1401 - 1402

  از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید:

  تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۵ از کل کشور

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

  درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

  سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان، هر سال یه آزمون ورودی برگزار و دانش آموزا رو برای ورود به پایه دهم و هفتم تیزهوشان گزینش می کنه. برای شرکت در آزمون تیزهوشان، دانش آموزا می تونن ثبت نامشون رو به صورت اینترنتی و از طریق سایت azmoon.medu.ir انجام بدن.

  برای ورود به سامانه اعلام نتایج ششم به هفتم 1401 -1402 کلیک کنید.برای ورود به سامانه اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402 کلیک کنید.

  اما از اونجایی که کلیه فرایند ثبت نام و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402 به صورت اینترنتی انجام میشه برای اینکه دسترسی کامل و راحتی به این سایت ها داشته باشین در ادامه در لینک سایت ثبت نام و سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​ برای پایه ششم به هفتم و نهم به دهم رو گذاشتیم.

  سایت ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​

  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی تو سایت Azmoon.medu.ir انجام میشه دانش آموزای پایه ششم به هفتم و نهم به دهم که شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم و ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​ رو دارن باید تو زمان ثبت نام تیزهوشان وارد این سایت بشن و ثبت نام خودشون رو انجام بدن.

  سایت ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402

  دانش آموزای پایه ششم باید تو زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم با داشتن کد ملی و رمز ورود همگام به سایت ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان (دوره اول) به آدرس hoosh.medu.ir بشن و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده ثبت نام خودشون رو انجام بدن.

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام آزمون تیزهوشان خوندن مقاله زیر بهتون پیشنهاد میشه.

  بیشتر بخوانید : ثبت نام آزمون تیزهوشان

  سایت ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402

  دانش آموزای پایه نهم برای ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​ باید وارد سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان دوره دوم به آدرس azmoon.medu.ir بشن و فرم اینترنتی ثبت نام رو تکمیل کنن تا بتونن تو این رقابت مهم شرکت کنن.

  برای اطلاع از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان در سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​ مطالعه مقاله زیر پیشنهاد می شود.

  بیشتر بخوانید : زمان برگزاری آزمون تیزهوشان

  سایت اعلام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​

  بعد از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان دانش آموزا بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هستن. نتایج تیزهوشان هم به صورت اینترنتی تو سایت اعلام نتایج تیزهوشان به آدرس azmoon.medu.ir اعلام میشه که در ادامه لینک ورود به سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​ رو گذاشتیم.

  سایت اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402

  دانش آموزای پایه ششم به هفتم برای دیدن نتایج آزمون تیزهوشانشون و اسامی قبول شدگان تیزهوشان باید با سایت اعلام نتایج تیزهوشان که همون سایت ثبت نام هست به آدرس hoosh.medu.ir برن و جواب امتحانشون رو ببینن.

  به محض اینکه نتایج آزمون ششم به هفتم مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​ مشخص شود در این مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اعلام نتایج آزمون تیزهوشان خوندن مقاله زیر بهتون پیشنهاد میشه.

  بیشتر بخوانید : اعلام نتایج تیزهوشان

  سایت اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402

  دانش آموزای پایه نهم برای دیدن نتایج آزمون تیزهوشانشون باید وارد سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان دوره دوم به آدرس azmoon.medu.ir بشن تا نتیجه آزمونشون رو ببین .

  به محض اینکه نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​ مشخص شود در این مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

  برای اطلاع از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان خوندن مقاله زیر پیشنهاد میشه.

  منبع : www.tahsilico.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید