این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  es.tamin.ir . ورود به سامانه با درج کد ملی و گذر واژه

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  es.tamin.ir . ورود به سامانه با درج کد ملی و گذر واژه را از این سایت دریافت کنید.

  سایت سابقه بیمه sabeghe.tamin.ir

  در این مقاله در رابطه با سامانه sabeghe.tamin.ir ، ورود به سایت سابقه بیمه تامین اجتماعی و مشاهده سوابق در این سامانه توضیحات کامل آورده شده است.

  سایت سابقه بیمه sabeghe.tamin.ir

  سازمان تامین اجتماعی برای ارائه خدمات جهت مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی به تمامی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی و کارفرمایان برای دسترسی آسان به سوابق بیمه ای خود سامانه sabeghe.tamin.ir معرفی و ارائه نموده است. کاربران می توانند وارد سامانه سابقه تامین اجتماعی شده و سابقه بیمه ای خود را مشاهده و دریافت نمایند.

  برای مشاوره ورود به سایت سوابق بیمه sabeghe.tamin.ir

  برای مشاوره ورود به سایت سوابق بیمه sabeghe.tamin.ir

  جهت استفاده بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی از خدمات بیمه تامین اجتماعی و دسترسی ساده تر به سوابق بیمه تامین اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی سامانه ای تحت عنوان سامانه sabeghe.tamin.ir را تهیه و ارائه نموده است.

  از جمله خدماتی که از طریق سامانه سابقه اجتماعی ارائه می گردد، می توان به دریافت سوابق بیمه تامین اجتماعی، فیش حقوقی مستمری بگیران، دریافت لیست الکترونیکی حق بیمه و ... اشاره نمود.

  سامانه sabeghe.tamin.ir با توجه به درخواست بسیاری از بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی و کارفرمایان موجبات صرفه جویی در وقت و هزینه را برای هر دو دسته از این کاربران برای دریافت سوابق بیمه ای تامین اجتماعی فراهم آورده است.

  در ادامه به توضیحات کاملی در خصوص سایت sabeghe.tamin.ir، نحوه ورود به سامانه سابقه تامین اجتماعی برای مشاهده سوابق بیمه و امکانات این سامانه پرداخته شده است.

  معرفی سایت سابقه تامین اجتماعی sabeghe.tamin.ir

  سامانه سابقه تامین اجتماعی یکی از بخش های سایت اصلی سازمان تامین اجتماعی می باشد که جهت ارائه خدمات به بیمه شدگان تامین اجتماعی در فاضای اینترنتی طراحی و ارائه گردیده است.  تمامی بیمه شدگان و کارفرمایان جهت مشاهده سوابق بیمه می توانند به راحتی به صورت اینترنتی وارد سامانه sabeghe.tamin.ir شده و سابقه بیمه تامین اجتماعی خود را مشاهده و دریافت نمایند.

  افراد برای استفاده از خدمات سازمان تامین اجتماعی به صورت غیر حضوری که از مهم ترین آن ها سوابق بیمه تامین اجتماعی است که از اهمیت فراوانی برخوردار می باشد، می توان به چگونگی مشاهده و دریافت سوابق بیمه ای تامین اجتماعی اشاره نمود که در سامانه سابقه تامین اجتماعی امکان پذیر می باشد.

  حتما بخوانید: سامانه بیمه تامین اجتماعی tamin.ir

  نحوه ورود به سایت سابقه تامین اجتماعی sabeghe.tamin.ir

  سازمان تامین اجتماعی، سامانه sabeghe.tamin.ir را برای دریافت سوابق بیمه ای  بیمه شدگان تامین اجتماعی به صورت اینترنتی فراهم نموده است. افراد می توانند به صورت غیر حضوری از وضعیت سابقه بیمه تامین اجتماعی از طریق این سایت مطلع شوند.بیمه شدگان می توانند همانند تصویر زیر در مرورگر اینترنتی با جستجو صحیح نشانی sabeghe.tamin.ir جهت دریافت سوابق بیمه تامین اجتماعی اقدام نمایند.

  برای ورود مسقیم به سایت sabeghe.tamin.ir کلیک کنید .

  با ورود به سایت sabeghe.tamin.ir سازمان تامین اجتماعی بیمه شدگان می توانند به راحتی جهت مشاهده و دریافت سابقه بیمه خود اقدام نمایند.

  بیشتر بخوانید: دانلود برنامه تامین اجتماعی من

  ثبت نام در سایت سابقه بیمه sabeghe.tamin.ir

  برای مشاهده و دریافت سوابق بیمه تامین اجتماعی  هم از طریق مراجعه حضوری و هم به شیوه الکترونیکی می توان اقدام نمود. بیمه شدگان این سازمان پیش از آنکه برای مشاهده سابقه بیمه خود اقدام نمایند می بایست در سایت سابقه تامین اجتماعی ثبت نام کنند. از آنجا که استفاده از خدمات الکترونیکی بسیار ساده تر بوده و از اتلاف وقت و انرژی بیمه شدگان جلوگیری می نمایند بهتر است بیمه شدگان بیمه تامین اجتماعی به جای مراجعه حضوری از طریق سایت سابقه بیمه sabeghe.tamin.ir ثبت نام و از خدمات این سامانه استفاده نمایند.

  افراد به راحتی می توانند پس از ورود به سایت سابقه بیمه sabeghe.tamin.ir با انتخاب گزینه ثبت نام کد ملی و شماره موبایل خود را وارد نموده و مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند.

  پس از تکمیل مراحل ثبت نام با استفاده از کد ملی و گذر واژه تامین اجتماعی خود که در هنگام ثبت نام تعیین نموده اند به راحتی می توانند وارد سامانه sabeghe.tamin.ir شوند و سوابق خود را مشاهده و دریافت نمایند.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام سوابق بیمه تامین اجتماعی

  مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی از سامانه sabeghe.tamin.ir

  منبع : www.heyvalaw.com

  گذرواژه در سوابق بیمه تامین اجتماعی + راه های بازیابی گذرواژه

  گذرواژه در سوابق بیمه زمانی به کار می‌رود که بخواهیم سابقه کاری خود را از طریق سایت تامین اجتماعی مشاهده کنیم و این اولین قدم در مشاهده سوابق بیمه است.

  چهارشنبه 27 فروردین, 1399 , بیمه 17 44022

  گذرواژه در سوابق بیمه تامین اجتماعی + راه های بازیابی گذرواژه

  گذرواژه در سوابق بیمه تامین اجتماعی + راه های بازیابی گذرواژه ایجاد رمز عبور برای سایت تامین اجتماعی

  گذرواژه در سوابق بیمه زمانی به کار می‌رود که بخواهیم سابقه کاری خود را از طریق سایت تامین اجتماعی مشاهده کنیم و ساخت گذرواژه در واقع اولین قدم برای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی است. برای ساخت گذرواژه مناسب برای مشاهده سوابق بیمه می توانید از ابزار بالا استفاده کنید.

  خدمات سازمان تامین اجتماعی و لزوم داشتن گذرواژه در سوابق بیمه

  بیمه تأمین اجتماعی یکی از بزرگترین سازمان های بیمه گر در کشور محسوب می شود. بر اساس قانون این سازمان، نهادی عمومی و غیر دولتی است که بخش اصلی منابع مالی آن از محل حق بیمه ها (با مشارکت کارفرما و شخص بیمه شده) تأمین شده و به منابع دولتی وابسته نیست. تعهدات و وظایف سازمان تأمین اجتماعی مطابق با اصول سازمان بین المللی تأمین اجتماعی و سازمان بین المللی کار تنظیم شده است. این سازمان وظیفه پوشش اجباری بیمه کارگران، حقوق بگیران و پوشش اختیاری مشاغل آزاد و صاحبان حرف را بر عهده دارد.

  سازمان تأمین اجتماعی با در نظر گرفتن خدمات غیرحضوری برای مراجعه کنندگان، امکان استفاده سریع و آسان از خدمات خود را فراهم نموده است. بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی می توانند به سایت الکترونیکی eservices.tamin.ir مراجعه نمایند و از سرویس های غیرحضوری این سامانه از جمله مشاهده سوابق بیمه، سختی کار، بیمه بیکاری، درخواست دفترچه بیمه، مشاهده فیش بیمه و مستمری و غیره بهره مند شوند. لازم به ذکر است درصورتی که متقاضیان قصد استفاده از این خدمات را دارند، ابتدا بایستی در این سامانه ثبت نام نمایند.

  ثبت نام در سامانه تأمین اجتماعی به منظور مشاهده سوابق بیمه

  برای ثبت نام در سامانه ابتدا اطلاعات خواسته شده شامل کدملی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، گذرواژه را وارد کنید.

  به سوالات امنیتی پاسخ دهید و جواب آن را بخاطر بسپارید (در بازیابی گذرواژه به جواب سوالات نیاز دارید).

  سپس شماره تلفن همراه و ایمیل خود را با دقت وارد کنید به این دلیل که در موارد مورد نیاز سازمان تأمین اجتماعی از این طریق با شما درارتباط خواهد بود. در ادامه توضیحاتی درباره گذرواژه سوابق بیمه ارائه خواهیم داد.

  گذرواژه در سوابق بیمه

  در صورتی که قصد تعیین گذرواژه سوابق بیمه یا همان رمز عبور را برای حساب کاربری خود دارید چند نکته کاربردی زیر را درنظر بگیرید.

  ساخت گذرواژه بیمه

  – در ایجاد رمز عبور خود از کاراکترهای لاتین استفاده کنید.

  – گذرواژه باید حداقل شامل یک عدد، یک حرف کوچک و یک حرف بزرگ باشد.

  – رمز عبورشما می بایست با یک حرف شروع شود.

  – حداقل تعداد کاراکترهای گذر واژه نباید کمتر از 8 باشد.

  – از نام، نام خانوادگی و کد ملی خود در گذرواژه استفاده ننمایید.

  – فقط کاراکترهای لاتین حرف، عدد و #، & پذیرفته می شود.

  نمونه گذرواژه سامانه تأمین اجتماعی به منظور مشاهده سوابق بیمه

  در زیر چند نمونه گذرواژه مورد تأیید سامانه سوابق بیمه آورده شده است:

  Bidbarg95#یا Bidbarg#95، Azki#741 یا Azki7412

  بعد از پایان ثبت نام در سایت سوابق بیمه، نتیجه با ارسال پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. چنانچه عملیات موفقیت آمیز باشد حساب کاربری شما فعال خواهد شد.

  چنانچه در متن پیام نیاز به مراجعه شعبه قید شده باشد، می بایست با به همراه داشتن مدارک هویتی به واحد نام نویسی سازمان تأمین اجتماعی مراجعه کنید.

  بازیابی گذرواژه در سوابق بیمه تأمین اجتماعی

  اگر گذرواژه خود را فراموش کرده اید، می بایست رمز عبور جدیدی را برای خود تعریف کنید. شما با طی مراحل زیر که به صورت گام به گام شرح داده شده، می توانید اقدام به بازیابی گذرواژه نمایید.

  1. وارد صفحه مشاهده سوابق تأمین اجتماعی شوید. از کادر پایین سمت چپ گزینه بازیابی گذرواژه را انتخاب کنید.

  2. سپس کد ملی خود را وارد کرده و بر روی دکمه گام بعدی کلیک نمایید (درصورت تأیید کد ملی شما تیک سبز رنگی در کنار آن ظاهر می شود).

  3. در گام بعدی از شما درمورد نحوه بازیابی گذرواژه سوال پرسیده می شود. شما می توانید به یکی از دو روش زیر نحوه بازیابی گذرواژه خود را انتخاب کنید:

  بازیابی گذرواژه با استفاده از شناسه ارسال شده با پیامک

  در صورت انتخاب بازیابی گذرواژه با استفاده از شناسه ارسال شده با پیامک، یک پیام حاوی شناسه ( 6 رقمی)، به شماره تلفن همراهی که با آن ثبت نام خود را انجام داده اید، ارسال خواهد شد.

  در مرحله بعد مطابق تصویر زیر شناسه را درج کنید. به این نکته توجه داشته باشید که مدت زمان اعتبار شناسه20 دقیقه است و بعد از گذشت این مدت، شناسه باطل شده و می بایست تمام مراحل را از ابتدا آغاز کنید.

  بازیابی گذرواژه با استفاده از سوالات امنیتی

  چنانچه گزینه بازیابی با استفاده از سوالات امنیتی را انتخاب کردید، می بایست به 3 سوال امنیتی که در زمان ثبت نام به آن ها پاسخ داده اید، جواب دهید. سپس درخواست بازیابی گذرواژه را ثبت کنید (در زمان ثبت نام در سامانه تأمین اجتماعی چندین سوال امنیتی از شما پرسیده می شود که می توانید به دلخواه به تعدادی از سوالات پاسخ دهید).

  4. در گام آخر شما می بایست گذرواژه جدیدی برای خود انتخاب کنید. رمز عبور را در هر دو کادر وارد کنید و گزینه ثبت را فشار دهید.

  توجه: در زمان ساخت گذرواژه جدید، صفحه کلید شما باید به زبان انگلیسی باشد. هم چنین بایستی شرایط و فرمت مورد قبول سایت سابقه بیمه (همان گونه که در قسمت ساخت گذرواژه توضیح داده شد) رعایت شود. بهتر است برای جلوگیری از فراموشی دوباره گذرواژه جدید آن را یادداشت نمایید.

  سوالات متداول

  -چگونه گذرواژه را بازیابی کنیم؟

  دو روش برای بازیابی رمز عبور وجود دارد: استفاده از روش پیامکی و دوم پاسخ به سوالات امنیتی که در زمان ثبت نام وارد نموده اید.

  -تغییر گذرواژه در سایت چگونه است؟

  باید به آدرس es.tamin.ir رفته و ورود به سامانه را انتخاب سپس بازیابی گذرواژه را بزنید.

  4.1/5 - (10 امتیاز)

  منبع : karmand.app

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 23 روز قبل
  0

  کد رهگیری

  مهدی 4 ماه قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید