این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  estelam.msrt.ir سامانه استعلام مدرک تحصیلی با کد ملی

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  estelam.msrt.ir سامانه استعلام مدرک تحصیلی با کد ملی را از سایت تکست لس دریافت کنید.

  استعلام مدرک تحصیلی با کد ملی

  استعلام مدرک تحصیلی با کد ملی از روش های استعلام مدرک دانشگاهی با کد ملی در سال 1400 از طریق ورود به سامانه سجاد و سایت وزارت علوم انجام می شود. اگر قصد استعلام مدرک تحصیلی خود را دارید به سادگی از طریق ورود به سایت estelam.msrt.ir امکانپذیر است. استعلام مدرک تحصیلی با کد ملی سایت استعلام مدرک تحصیلی با کد ملی در سال 1400 به […]

  کد خبر : 35454 اشتراک 2 نظر دانشگاه « کنکور - بازدید

  استعلام مدرک تحصیلی با کد ملی

  جهت مشاوره در زمینه استعلام مدرک تحصیلی با کد ملی

  استعلام مدرک تحصیلی با کد ملی از روش های استعلام مدرک دانشگاهی با کد ملی در سال 1400 از طریق ورود به سامانه سجاد و سایت وزارت علوم انجام می شود. اگر قصد استعلام مدرک تحصیلی خود را دارید به سادگی از طریق ورود به سایت estelam.msrt.ir امکانپذیر است.

  استعلام مدرک تحصیلی با کد ملی

  سایت استعلام مدرک تحصیلی با کد ملی در سال 1400 به نشانی estelam.msrt.ir است . میتوانید با ورود به نشانی مربوط مطابق با مراحل زیر اقدام نمایید. با درج کد ملی ، شماره شناسنامه و سایر اطلاعات فردی به راحتی استعلام مدرک تحصیلی خود را انجام دهید:لینک ورود مستقیم به سامانه استعلام مدارک تحصیلی وزارت علوم

  ** لازم به ذکر است که علاوه بر سامانه استعلام مدرک تحصیلی وزارت علوم ، سامانه دیگری نیز به نام سامانه سجاد وزارت علوم، برای استعلام مدرک تحصیلی، فعال است.

  کلیه فعالیت های آموزشی شامل امور فارغ التحصیلان، صدور گواهی نامه دانشجویان داخل کشور ، ارزشیابی و استعلام مدارک تحصیل در خارج از کشور و … از این طریق انجام می شود.

  نحوه استعلام مدرک تحصیلی در سامانه estelam.msrt.ir

  1- ورود به سامانه estelam.msrt.ir

  2- وارد کردن اطلاعات هویتی نظیر شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر ، شماره تلفن همراه ، کد ملی و شماره شناسنامه را در بخش های درخواست شده

  3- انتخاب گزینه ” صدور کد رهگیری “

  4- پکد رهگیری به شماره موبایل ثبت شده در اطلاعات مندرج در این سایت، ارسال می شود.

  5- توجه داشته باشید که ممکن است صفحه استعلام مدرک تحصیلی بلافاصله قابل مشاهده باشد و یا چند روز پس از ثبت اطلاعات قابل مشاهده باشد.

  اگر به دنبال اخذ تاییدیه تحصیلی هستید، می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با سامانه تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه تمام مراحل استعلام مدرک تحصیلی را به صورت تلفنی، برای شما عزیزان انجام می دهند.

  منابع : اخبار دانشگاه

  جهت مشاوره در زمینه استعلام مدرک تحصیلی با کد ملی ؛

  از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

  9099071613 تماس از سراسر کشور و از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

  پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  مطالب مشابه

  رابطه میان نمره امتحان نهایی و تراز معادل آن در کنکور

  شهریه تحصیل هم زمان دو رشته در یک دانشگاه 1401-1402

  زمان و نحوه ترمیم معدل برای کنکور 1402

  مهلت مجدد انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 1401

  شرایط تحصیل همزمان دو رشته در دانشگاه آزاد تمام مقاطع 1401-1402

  برچسب ها :استعلام مدرک تحصیلی

  منبع : www.khabarino.com

  پاسخ به استعلام مدرک تحصیلی

  بر اساس کد ملی، اطلاعات مربوط به استعلام مدرک تحصیلی دانش آموختگی افراد، از سامانه آموزشی دانشگاه‌ها از طریق وب سرویس دریافت و به GSB...

  پاسخ به استعلام مدرک تحصیلی

  تعداد بازدید:۴۷۴۸۲۴

  شناسه خدمت سازمان امور استخدامی ۱۸۰۴۲۳۷۶۱۰۰

  کد ۲۵۱

  عنوان خدمت/وظیفه پاسخ به استعلام مدرک تحصیلی

  دسته بندی خدمات دانشجویان

  ار‌ائه دهنده معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع

  نوع خدمت G2B, G2G, G2C

  نوع ار‌ائه الکترونیکی

  مرحله اول - اطلاع رسانی خدمت الکترونیکی

  مرحله دوم - درخواست خدمت الکترونیکی

  مرحله سوم - تولید خدمت الکترونیکی

  مرحله چهارم - ارائه خدمت الکترونیکی

  مدارک لازم ارایه نامه درخواست سرویس به دفتر فناوری اطلاعات وزارت علوم،دریافت مجوز دسترسی از سازمان فناوری اطلاعات (GSB) و دفتر فناوری اطلاعات وزارت علوم

  درخواست الکترونیکی خدمات https://estelam.msrt.ir/

  پست الکترونیکی [email protected]

  هزینه رایگان

  معرفی خدمت گیرند(گان) دانشجویان ، فارغ التحصیلان

  محل برگزاری الکترونیکی

  شناسنامه دانلود شرح خدمت/وظیفه

  بر اساس کد ملی، اطلاعات مربوط به استعلام مدرک تحصیلی دانش آموختگی افراد، از سامانه آموزشی دانشگاه‌ها از طریق وب سرویس دریافت و به GSB دولت ارائه می‌شود

  آخرین ویرایش ۲۸ مهر ۱۴۰۰

  تعداد امتیاز: میانگین امتیازات: ( ۵۵۲۰ ) پرسش های متداول

  منبع : www.msrt.ir

  estelam.msrt.ir

  در این مقاله سامانه استعلام مدارک تحصیلی وزارت علوم به طور کامل معرفی شده و نحوه استعلام مدارک در این سامانه برای متقاضیان توضیحاتی ارائه داده شده است.

  سامانه استعلام مدرک تحصیلی estelam.msrt.ir

  متقاضیانی که به دنبال استعلام مدرک تحصیلی خود از وزارت علوم هستند، از این پس می توانند به صورت الکترونیکی با مراجعه به سامانه استعلام مدارک تحصیلی وزارت علوم، به تمامی اطلاعات تحصیلی خود دست یابند. برای ورود به این سامانه به سایت estelam.msrt.ir مراجعه کرده و سپس با درج کد ملی و سایر اطلاعات فردی به استعلام مدرک تحصیلی خود بپردازید.

  برای مشاوره سامانه استعلام مدارک تحصیلی وزارت علوم

  برای مشاوره سامانه استعلام مدارک تحصیلی وزارت علوم

  شیوع بیماری کرونا و مشکلاتی که مراجعه حضوری برای داوطلبان ایجاد کرده است، باعث راه اندازی سامانه استعلام مدرک تحصیلی با همکاری وزارت ارتباطات و وزارت علوم و آموزش و پرورش شد تا اینگونه داوطلبان تنها با ارائه مشخصات هویتی شخصی خود بتوانند وارد سامانه استعلام مدارک تحصیلی وزارت علوم به نشانی estelam.msrt.ir شوند.

  برای ورود مستقیم به سامانه استعلام مدرک تحصیلی کلیک کنید.

  برای دریافت استعلام مدرک خود به estelam.msrt.ir مراجعه کنید.

  داوطلبان پس از تکمیل اطلاعات شخصی خود، کدی را به عنوان کد رهگیری دریافت کرده تا با استفاده از آن، وارد سیستم شوند. از آنجایی که این سامانه به تازگی راه اندازی شده و ممکن است داوطلبان اطلاعات کافی درباره نحوه استعلام مدارک خود نداشته باشند، در ادامه مقاله به بررسی سایت استعلام مدارک تحصیلی وزارت علوم estelam.msrt.ir می پردازیم.

  ورود به سامانه استعلام مدرک تحصیلی estelam.msrt.ir

  مدتی است که سامانه استعلام مدارک تحصیلی وزارت علوم فعال شده و دانش آموزان و داوطلبان دانشگاهی می توانند برای استعلام مدارک تحصیلی خود به جای مراجعه حضوری به مراکز مختلف، به صورت الکترونیکی و با مراجعه به سایت estelam.msrt.ir اقدامات لازم را برای مشاهده سوابق تحصیلی خود انجام دهند.

  برای ورود مستقیم به سامانه استعلام مدرک تحصیلی کلیک کنید.

  علاوه بر سامانه استعلام مدرک تحصیلی وزارت علوم، سامانه دیگری نیز تحت عنوان سامانه سجاد وزارت علوم وجود دارد که تمامی فعالیت های آموزشی از قبیل امور دانش آموختگان، صدور گواهی نامه دانشجویان داخل کشور، ارزشیابی مدارک تحصیل در خارج و ... در آن انجام می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره می توانید به مطالعه مقاله زیر بپردازید.

  بیشتر بخوانید: سامانه سجاد

  راهنمای استعلام مدرک تحصیلی estelam.msrt.ir

  برای ورود به سامانه استعلام مدارک تحصیلی، پس از مراجعه به سایت estelam.msrt.ir باید اطلاعاتی را که برای ورود به سامانه درخواست شده است را به درستی درج کرده و سپس کد رهگیری ورود به سایت را دریافت نمایید. بدین منظور طبق راهنمای تصویری زیر مراحل لازم را سپری کنید.

  مراجعه به سامانه estelam.msrt.ir

  اطلاعات هویتی نظیر نام، نام پدر، شماره موبایل، کد ملی و شماره شناسنامه را در بخش های مورد نظر وارد کرده و گزینه " صدور کد رهگیری " را انتخاب کنید.

  پس از درج اطلاعات، کد رهگیری به شماره موبایل ثبت شده ارسال شده و می توانید وارد مرحله دوم استعلام مدرک تحصیلی شوید. ممکن است پس از دریافت کد، بخش مشاهده استعلام مدرک تحصیلی چند روز پس از ثبت اطلاعات به نمایش در آید.

  متقاضیانی که به دنبال اخذ تاییدیه تحصیلی هستند نیز می توانند با مطالعه مقاله زیر اطلاعات لازم را کسب کرده و برای دریافت تاییدیه تحصیلی خود اقدام نمایند.

  بیشتر بخوانید: گرفتن تاییدیه تحصیلی اینترنتی

  ویرایش اطلاعات استعلام مدرک تحصیلی estelam.msrt.ir

  متقاضیان دریافت استعلام مدرک تحصیلی می توانند، جهت مشاهده و دریافت استعلام مدرک تحصیلی خودو برای ویرایش اطلاعات وارد شده در این سایت اقدام نمایند. برای این کار لازم است متقاضی، با استفاده از اطلاعات شخصی خود وارد سامانه استعلام مدرک تحصیلی شده و بعد از مشاهده کد رهگیری خود، درصورتی که برخی از قسمت های مشخصات وارد شده، با اطلاعات صحیح متقاضی مغایرت داشت، می تواند با استفاده از گزینه ویرایش اطلاعات فردی موجود در سامانه، به ویرایش اطلاعات خود بپردازد.

  منبع : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید