این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  hoosh medu ir اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  hoosh medu ir اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را از این سایت دریافت کنید.

  سایت تیزهوشان ششم به هفتم hoosh.medu.ir

  این مقاله درباره سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم hoosh.medu.ir در سال تحصیلی 1401 - 1402 و در مورد نحوه استفاده از آن و ثبت اطلاعات شخصی نوشته شده است.

  سایت تیزهوشان ششم به هفتم hoosh.medu.ir

  دانش آموزان مستعد و علاقمند به تحصیل در مدارس تیزهوشان ششم به هفتم، هر ساله به صورت اینترنتی در سایت مدارس تیزهوشان با پر کردن فرم و پرداخت هزینه ثبت نام، در آزمون ورودی این مدارس شرکت می نمایند. شرکت کنندگان پس از برگزاری آزمون و اعلام نتایج، با کد ملی و رمز عبور همگام خود نتایج خود را مشاهده خواهند کرد.

  برای مشاوره سایت ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402

  برای مشاوره سایت ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402

  مرکز ملی استعداد های درخشان برای پذیرش دانش آموزان در پایه هفتم آزمون سنجش و هوش برگزار می کند، به همین دلیل دانش آموزان باید قبل از هر چیزی در صورت داشتن شرایط لازم آزمون ورودی این مدارس، در سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان 1401 - 1402​ اقدام به ثبت نام نماید.

  ارسال درست و صحیح مشخصات دانش آموزان بسیار اهمیت داشته و تاثیر آن در آزمون آنها بسیار زیاد است. به همین دلیل لازم است که دقت بالا برای پر کردن فرم های ثبت نام به کار برد. در این مقاله به بررسی اطلاعات موجود در سایت hoosh.medu.ir و مراحل ثبت نام در این سایت می پردازیم. تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

  سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402

  دانش آموزان با به خاطر داشتن کد ملی خود و رمز عبور همگام خود می توانند وارد سامانه hoosh.medu.ir شده و علاوه بر ثبت نام و مشاهده نتایج خود از امکانات دیگر سایت مانند اطلاعیه ها و اخبار های مرتبط با آزمون تیزهوشان استفاده کنند.

  از جمله مطالب مفید در سایت استعدادهای درخشان ششم به هفتم، زمان فعال شدن لینک ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، دفترچه راهنمای ثبت نام، دفترچه سوالات آزمون تیزهوشان و پاسخنامه آزمون تیزهوشان سال گذشته و ... می باشد که هر سال به روز رسانی خواهند شد.

  دانش آموزان با استفاده از این اطلاعیه ها باید در زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​ در صورت داشتن شرایط لازم جهت ثبت نام در این آزمون، از طریق سایت مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 وارد پنل شخصی خود شده و شروع به ثبت نام نمایند.

  بیشتر بخوانید: دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان

  مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402

  دانش آموزان داوطلب آزمون مدارس تیزهوشان بعد از اطمینان از داشتن شرایط لازم برای شرکت در آزمون تیزهوشان و ورود به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان 1401 - 1402، باید ثبت نام خود را تکمیل نمایند. ثبت نام در مدارس تیزهوشان ششم به هفتم شامل دو مرحله می باشد که در ذیل هر این دو مرحله توضیح داده شده است :

  مرحله اول

  مرحله اول در ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ تکمیل فرم پیش ثبت نام می باشد که دانش آموز با در دست داشتن کد ملی و رمز ورود همگام وارد سامانه سنجش و هوش ششم به هفتم hoosh.medu.ir شود.

  فرم پیش ثبت نام خود که شامل اطلاعات شخصی دانش آموز مثل نام، نام خانوادگی، نام پدر، نام پدربزرگ پدری، آدرس محل سکونت دانش آموز، کد ملی پدر دانش آموز و انتخاب مدرسه تیزهوشان می باشد که دانش آموزان می توانند در صورت وجود تعدد مدارس تیزهوشان در شهرستان خود، سه مدرسه به ترتیب اولویت را انتخاب نمایند.

  حتما بخوانید: نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم

  مرحله دوم

  در این مرحله داوطلبان باید از طریق لینک پرداخت هزینه که در سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 - 1402​ فعال می شود هزینه ثبت نام درآزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ را پرداخت نمایند.

  گاهی لینک پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم دیرتر روی سامانه ثبت نام سنجش و هوش بارگزاری می شود و یا حتی دچار مشکلاتی می شود که ممکن است بلافاصله پس از تکمیل فرم پیش نویس ثبت نام در مرحله اول امکان پرداخت هزینه برای دانش آموزان فراهم نشود.

  داوطلبان باید این آگاهی را داشته باشند که اگر پرداخت هزینه خود را انجام ندادند، ثبت نام آن ها هنوز تکمیل نشده است و باید به محض فعال شدن لینک پرداخت هزینه سریعا هزینه خود را از طریق درگاه پرداخت آنلاین که در سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان موجود است، پرداخت نمایند.

  بیشتر بخوانید: هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم

  سامانه اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402

  داوطلبان علاقمند به شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ باید در سایت hoosh.medu.ir ثبت نام خود را انجام دهند. سامانه مدارس تیزهوشان ششم به هفتم شامل مطالب مفیدی برای داوطلبان می باشد که این مطالب که در قالب اطلاعیه در سایت بارگزاری شده اند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  hoosh.medu.ir

  سایت اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 سامانه، زمان و نحوه دریافت کارنامه سمپاد متوسطه اول ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، azmoon.medu.ir و رمز همگام

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص تیزهوشان از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099072938

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  آزمون ورودی مدارس تیزهوشان یا سمپاد، با هدف گزینش و انتخاب دانش آموزان باهوش و مستعد برگزار می شود و طی آن، تعداد زیادی از متقاضیان با یکدیگر به رقابت می پردازند. افرادی که آمادگی خود را در این امتحان بزرگ محک زده اند، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402 هستند که توسط سایت رسمی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان منتشر می شود و طی آن، پذیرفته شدگان از وضعیت خود مطلع شده و می بایست نسبت به نهایی نمودن رویه قبولی خود از طریق مراجعه حضوری به واحدهای آموزشی محل زندگی خود اقدام نمایند.

  آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم، بر مبنای سوالات هوش و استعداد تحلیل ریاضی و فنی طراحی می شود و نتایج آن نیز در زمانی از پیش اعلام شده و به صورت اینترنتی در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.لینک مستقیم سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

  داوطلبان می توانند در زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم، با مراجعه به سایت hoosh.medu.ir نتیجه عملکرد خود را مشاهده نمایند.

  سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

  دانش آموزانی که در آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم شرکت کرده اند، علاقه دارند تا هر چه زودتر از نتیجه آزمون خود مطلع شوند. مطابق با روند سال های گذشته، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402، حدودا یک ماه پس از برگزاری آزمون خواهد بود و داوطلبان جهت مشاهده نتیجه عملکردشان می بایست به سامانه ثبت نام آزمون به نشانی hoosh.medu.ir یا azmoon.medu.ir مراجعه کنند.

  ذکر این نکته حائز اهمیت است که رویت نتیجه آزمون سمپاد پایه ششم، هم از طریق مراجعه مستقیم به سامانه hoosh.medu.ir امکان پذیر است و ایضا داوطلبان می توانند به کمک لینک های هدایت شونده صفحه اصلی سایت azmoon.medu.ir نسبت به انجام این مهم اقدام نمایند.

  توجه داشته باشید که لینک مشاهده نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان، فقط در بازه زمانی مشخص شده توسط سازمان سمپاد فعال می باشد و همچنین امکان ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 نیز از طریق این سایت مهیا خواهد شد.

  همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، متقاضیانی که به سایت اعلام نتایج آزمون مدارس سمپاد ششم به هفتم وارد می شوند، دو بخش مهم را در صفحه اصلی سامانه رویت می نمایند. باکس قرار گرفته در سمت راست تصویر، محل درج کدملی و رمز ورود همگام است که شما می توانید پس از وارد نمودن اطلاعات مربوطه، به پورتال شخصی خود در سامانه وارد شده و از امکانات آن از جمله مشاهده نتیجه آزمون مذکور بهره مند گردید. همچنین افرادی که اطلاعات مدنظر را فراموش یا مفقود نموده اند، می بایست از قسمت “رمز ورود را نمی دانم”، نسبت به بازیابی مشخصات خود اقدام کنند.

  از قسمت اطلاعیه ها، این امکان برای کاربران فراهم شده تا بتوانند از آخرین اخبار مرتبط منتشر شده در سایت باخبر شوند و با داشتن آگاهی کافی نسبت به این رویه، اقدمات موردنظر خود را به انجام رسانند.

  نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم 1401 – 1402

  ابتدا وارد سایت azmoon.medu.ir شوید و سپس بر روی آیکون “سمپاد پایه هفتم” کلیک نموده یا مستقیما جهت ورود به مرحله بعدی به سامانه hoosh.medu.ir مراجعه کنید.

  کد ملی و رمز ورود همگام را وارد نمایید و در آخر گزینه “ورود” را بفشارید. (در صورتی که رمز ورود همگام خود را نمی دانید یا آن را فراموش کرده اید، می توانید با مراجعه به مدرسه محل تحصیل خود، نسبت به دریافت مجدد آن اقدام کنید. البته در سال های اخیر امکان دریافت اینترنتی این رمز در سایت مربوطه نیز فراهم گردیده است.)

  در مرحله بعد، لازم است تا نقش “دانش آموز” و عنوان سازمان “نام مدرسه” خود را وارد نموده و پس از آن، نسبت به انتخاب دکمه “تایید” اقدام کنید.

  سپس وارد صفحه شخصی خود خواهید شد. در این قسمت کارنامه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در دسترس است که در صورت کسب حدنصاب نمره پذیرش، در کادر وضعیت قبولی عبارت پذیرفته شده را مشاهده خواهید نمود اما داوطلبانی که موفق به کسب حدنصاب نمره لازم نشده باشند، در بخش وضعیت قبولی کارنامه خود، عبارت پذیرفته نشده را رویت خواهند نمود.

  همچنین افراد پذیرفته نشده، با کلیک بر روی عبارت “دریافت کارنامه” می توانند تعداد پاسخ های غلط و صحیح خود را مشاهده کنند.

  نکات مهم

  شرکت کنندگان در صورت فراموشی گذر واژه خود، می بایست کلید “رمز ورود را نمی دانم” را انتخاب کرده و با درج اطلاعات خواسته شده نسبت به بازیابی رمز عبور خود اقدام کنند.

  جهت پیشگیری از بروز خطا در هنگام مشاهده نتایج، داوطلبان می بایست از مرورگر های فایر فاکس و کروم استفاده نمایند.

  سوالات متداول

  1- نتایج آزمون ورودی تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 چگونه اعلام می شود؟

  نتایج این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سامانه hoosh.medu.ir اعلام می شود.

  2- برای ورود به پورتال شخصی در سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم1401 - 1402، درج چه اطلاعاتی لازم است؟

  برای انجام این رویه می بایست کدملی و رمز ورود همگام خود را در کادرهای مربوطه وارد کنید.

  3- آیا امکان ثبت اعتراض در خصوص نتایج آزمون تیزهوشان 1401 - 1402 وجود دارد؟

  بله، داوطلبان می توانند در زمان مشخص و با مراجعه به سایت hoosh.medu.ir اعتراضات خود را در موارد مختلفی به ثبت رسانند.

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید