این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  http //dipcode.medu.ir 98

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  http //dipcode.medu.ir 98 را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی

  در این مقاله اطلاعات کاملی در مورد سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی در اختیار کاربران قرار داده شده است در نتیجه پیشنهاد میشود استفاده کنید

  سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی | Dipcode.medu.ir

  دسته بندی خدمات , کنکور دیدگاه ها ۲۱۵

  سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 909 9075307

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

  آیا قصد دارید با سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی آشنا شوید؟ توجه داشته باشید ما در این مقاله تصمیم داریم اطلاعیه این سامانه را مورد بررسی قرار دهیم زیرا در این صورت شما به بخشی از این سازمان و فعالیت ها آن آشنا خواهید شد. در ادامه ذکر خواهیم کرد که کد سوابق تحصیلی چه کسانی در سامانه وجود دارد. این مسئله میتواند پاسخ بسیاری از داوطلبان باشد که در یک بخش مجزا به آن پاسخ داده خواهد شد.

  لازم به ذکر است بدانید شما با مطالعه این مقاله به راحتی می‌‍توانید کد سوابق تحصیلی کنکور ۱۴۰۱ را از طریق سایت آموزش و پرورش دریافت کنید زیرا ما تصمیم داریم تمام مراحل را با استفاده از متن و تصویر در اختیار شما قرار دهیم.

  اگر قصد دارید اطلاعات کاملی نسبت به سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و دریافت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی به دست بیاورید پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما در وب سایت ایران تحصیل همراه باشید. زیرا موارد موجود در این مقاله می تواند برای دریافت کد به شما کمک شایانی کند.

  اطلاعیه

  داوطلبانی مشمول سوابق تحصیلی در کنکور هستند که دیپلم خود را در سال 84 به بعد و مدرک پیش دانشگاهی خود را سال 91 به بعد دریافت کرده باشند . این دسته از داوطلبان به منظور مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی خود باید به سایت dipcode.medu.ir مراجعه نمایند و مراحل اخذ کد طی کنند.

  فهرست محتوا [نمایش]

  اطلاعیه سامانه کد و سوابق تحصیلی آموزش و پرورش

  سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی جهت تسهیل در امور ثبت نام و اطلاعات هویتی و تحصیلی دانش آموزان در خدمت متقاضیان محترم می باشد. لازم به ذکر است بدانید این سامانه تا به امروز توانسته خدمات منحصر به فردی را ارائه دهد. داوطلبان برای دریافت کد سوابق تحصیلی می توانند از طریق سامانه dipcod.medu.ir بدون صرف وقت و هزینه جهت مراجعه حضوری به مراکز آموزش و پرورش و مدارس از سوابق تحصیلی مربوط به دیپلم و پیش دانشگاهی خود مطلع گردند. در واقع شما می توانید به صورت اینترنتی به آدرس سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی مراجعه نموده و کد های مربوطه را اخذ نمایید.

  اطلاعیه سامانه کد و سوابق تحصیلی آموزش و پرورش – dipcode.medu.ir

  جهت دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور روی لینک کلیک کنید.

  کد سوابق تحصیلی چه کسانی در سامانه موجود است؟

  کد سوابق تحصیلی دیپلم‌های مربوط به شاخه های نظری یعنی یکی از شاخه های ریاضی – تجربی یا انسانی در سامانه موجود است و نکته مهم تر این است که فقط دیپلم هایی که از سال 84 به بعد اخذ گردیده در سیستم ثبت شده است. لازم به ذکر است بدانید اطلاعات دیپلم هایی که مربوط به قبل از سال 84 می باشند در سیستم موجود نیست. نظر به این که بسیاری از داوطلبان دیپلم خود را قبل از موعد مذکور اخذ نموده اند زمانی که اطلاعات خود را وارد سامانه dipcode.medu.ir می کنند با خطا مواجه می شوند.

  در مورد کد های سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی باید ذکر کنیم که فقط کد سوابق تحصیلی داوطلبانی که مدارک پیش دانشگاهی خود را بعد از سال نود و یک دریافت کرده باشند در سامانه وجود دارد. در ادامه بهتر است ذکر کنیم که کد سوابق تحصیلی داوطلبان دارای مدرک دیپلم کاردانش – هنرستان و فنی حرفه ای در سامانه وجود ندارد. ضمناً متقاضیانی که دارای مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم هستند نیز از این قاعده مستثنی نخواهند بود.

  کد سوابق تحصیلی چه تاثیری روی کنکور دارد؟

  طبق گزارش‌های وزارت آموزش و پرورش کد سوابق تحصیلی ۳۰درصد روی کنکور تاثیر مثبت دارد. لذا اگر نمرات نهایی شما در کد سوابق تحصیلی خوب باشد. شما به سادگی می‌توانید با رتبه عالی در کنکور قبول شوید. ضمنا در صورتی که با نحوه دریافت کد از سامانه کد سوابق تحصیلی آشنا نیستید می‌توانید با ما همراه باشید زیرا در ادامه این مبحث آموزش داده خواهد شد.

  جهت دریافت کد منطقه برای سوابق تحصیلی روی لینک کلیک کنید.

  راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی

  برای این که بتوانید کد سوابق تحصیلی دریافت کنید در گام اول باید وارد وب سایت dipcode.medu.ir شوید. بعد از ورود به این سایت باید با صفحه ای مشابه با صفحه زیر مواجه خواهید شد. در این صفحه چندین گزینه وجود دارد که مربوط به ورود، ثبت نام، بازیابی رمز عبور و غیره می باشد. در گام اول باید در این وب سایت ثبت نام کنید. برای این کار تنها کافی است بر روی گزینه ثبت نام دانشجو ایرانی که در تصویر زیر با عدد شماره 2 نشانه گذاری شده است کلیک کنید.

  راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی

  در گام دوم باید به سراغ وارد کردن کد ملی، شماره تلفن همراه و کد امنیتی برویم. لازم به ذکر است بدانید تمام موارد در تصویر زیر با اعداد مشخص شده اند. در نتیجه میتوانید به سادگی از این راهنما استفاده کنید. این نکته را هم در نظر داشته باشید بعد از وارد کردن شماره موبایل یک کد برای شما ارسال می شود که باید در سایت وارد کنید.

  دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم

  در این قسمت از کار باید به صفحه اصلی بازگردید و بر روی گزینه ورود که در تصویر زیر با عدد شماره 1 مشخص شده است کلیک کنید.

  منبع : irantahsil.org

  dipcode.medu.ir

  در این مقاله سایت سامانه مشاهده کد سوابق تحصیلی آموزش پرورش کنکور سراسری 1401 dipcode.medu.ir معرفی و نحوه دریافت کد سوابق از سایت دیپکد و مراجعه به سایت قرار داده شده است.

  سایت سامانه کد سوابق تحصیلی آموزش پرورش dipcode.medu.ir

  داوطلبانی که دیپلم خود را سال 84 و بعد از آن و مدرک پیش دانشگاهی خود را سال 91 به بعد دریافت کرده اند مشمول سوابق تحصیلی در کنکور هستند. این دسته از داوطلبان به منظور مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی خود باید از به سایت دیپ کد dipcode مراجعه نمایند و مراحل اخذ کد را انجام دهند.

  برای مشاوره دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 1401 از سایت dipcode.medu.ir

  برای مشاوره دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 1401 از سایت dipcode.medu.ir

  کلیه داوطلبان ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ که مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند باید همزمان با ثبت نام کد سوابق تحصیلی خود را دریافت کنند و در اختیار سازمان سنجش قرار دهند. کد سوابق تحصیلی هر داوطلب بیانگر نمرات دقیق امتحانات نهایی دیپلم و پیش دانشگاهی یا پایه دوازدهم داوطلبان نظام جدید است، داوطلبان برای مشاهده و دریافت سوابق تحصیلی میبایست به سایت مشاهده سوابق تحصیلی آموزش و پرورش به آدرس dipcode.medu.ir (دیپکد) مراجعه نمایند.

  برای دریافت سوابق تحصیلی از طریق سایت دیپ کد کلیک کنید.

  ورود به سامانه سجا از طریق آدرس dipcode.medu.ir امکان پذیر است.

  دقت داشته باشید کد سوابق تحصیلی شامل فارغ التحصیلان قبل از سال 84، فارغ التحصیلان رشته های شاخه فنی حرفه ای و کاردانش و فارغ التحصيلان رشته های غيرنظری (دانش سراهای تربيت معلم)، فارغ التحصیلان نظام ترمی واحدی نظام قدیم آموزش متوسطه و ديپلمه های تطبيقی مدارس غير ايرانی خارج از كشور نمی شود همچنین کسانی که به جای پیش دانشگاهی می خواهند از مدرک کاردانی استفاده کنند یا مدرک پیش دانشگاهی را قبل از سال 91 گرفته اند نیازی به دریافت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی ندارند. در ادامه نحوه دریافت سوابق تحصیلی از سایت سامانه مشاهده کد سوابق تحصیلی آموزش پرورش ارائه شده است.

  راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور ۱۴۰۱ از سایت آموزش و پرورش

  داوطلبان ثبت نام کنکور سراسری در سال تحصیلی 1401 جهت دریافت کد سوابق تحصیلی از دیپ کد دیپلم و پیش دانشگاهی کنکور و پایه دوازدهم باید به سایت dipcode medu ir مراجعه نمایند. بعد از ورود به سایت بر روی لینک ثبت نام دانش آموز ایرانی مطابق تصویر زیر کلیک نمایید.

  برای ورود به صفحه ثبت نام دانش آموز، ابتدا باید کدملی و شماره همراه دانش آموز در کادرهای مشخص وارد شود تا در صورت تایید پشتیبانی سای ساهت و ارسال کدی به همراه دانش آموز امکان ورود به مراحل بعدی برای فرد فراهم گردد.

  پس از تکمیل مراحل ثبت نام، مجدد وارد صفحه اصلی سامانه sahat شده و همانند تصویر گزینه " ورود به سامانه" را انتخاب نمایید.

  برای دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی باید در کادرهای نمایش داده شده نام کاربری (کدملی) و رمز عبور را وارد نمایید.

  برای ورود به سایت دریافت کد سوابق تحصیلی دیپ کد کلیک کنید.

  برای اطلاع از نحوه دریافت کد دانش آموزی پیشنهاد می کنیم مقاله ای که لینک آن را در قسمت زیر قرار دادیم مطالعه نمایید.

  بیشتر بخوانید: راهنمای دریافت کد دانش آموزی

  زمان مراجعه به سایت سوابق تحصیلی آموزش پرورش در کنکور ۱۴۰۱

  داوطلبان کنکور سراسری که دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می باشند باید در زمان ثبت نام در کنکور سراسری که در بهمن ماه می باشد، نسبت به دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و درج آن در فرم ثبت نامی خود اقدام نمایند.

  داوطلبان پایه دوازدهم (6 - 3 - 3) نیز می بايست قبل از ثبت نام طبق اعلام مدارس محل تحصيل با مراجعه به سامانه دیپکد، كد سوابق تحصيلی خود را دريافت نموده و در زمان ثبت‌ نام کنکور ۱۴۰۱ با درج كد سوابق تحصيلی در سایت سازمان سنجش اطلاعات فردی خود را مشاهده ‌نمايند.

  داوطلبانی که قصد ثبت نام در کنکور سراسری 1401 را دارند برای اطلاع از نحوه مشاهده سوابق تحصیلی از سایت سنجش می توانند مقاله زیر را مطالعه نمایند.

  در ادامه بخوانید: سایت ساهت

  داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید کنکور 1401 اگر همچنان ابهامی در نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و دیپلم پایه دوازدهم خود دارند می توانند سوالات خود را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بپرسند. همچنین می توانید برای اطلاع از آخرین اخبار کنکور ۱۴۰۱ عضو کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا و صفحه اینستاگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا شوید.

  منبع : www.heyvagroup.com

  سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش‌دانشگاهی dipcode.medu.ir

  code savabegh tahsili آموزش و پرورش٬ سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی,دیپلم٬ سنجش٬ سوابق دیپلم٬ کارنامه تحصیلی٬ کنکور سراسری,دیپ کد مدو

  سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش‌دانشگاهی dipcode.medu.ir

  معرفی سایت ها 21 دیدگاه

  سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی – وزارت آموزش و پرورش

  دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور سراسری dipcode.medu.ir

  قابل توجه داوطلبان محترم

  در مورد مدرک فارغ التحصیلی دوره متوسطه:

  ااطلاعات سوابق تحصیلی فرادی که یکی از شرایط زیر را داشته باشند مشمول طرح تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسري و دانشگاه آزاد اسلامي نخواهند بود واطلاعات آنان در این سایت موجود نیست.

  الف – فارغ التحصیلان قبل از سال ۸۴

  ب – فارغ التحصیلان شاخه فنی حرفه ای و کاردانش و فارغ التحصيلان غير رشته هاي نظري (دانشسراهاي تربيت معلم )

  ج – فارغ التحصیلان نظام ترمی واحدی قدیم آموزش متوسطه

  د- ديپلمه هاي تطبيقي مدارس غير ايراني خارج از كشور..

  در مورد مدرک فارغ التحصیلی دوره پیش دانشگاهی :

  اطلاعات سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی فرادی که یکی از شرایط زیر را داشته باشند مشمول طرح تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسري و دانشگاه آزاد اسلامي نخواهند بود واطلاعات آنان در این سایت موجود نیست.

  الف – فارغ التحصیلان قبل از سال ۹۱

  اطلاعیه مهم

  به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند با توجه به هماهنگی به عمل آمده با سازمان سنجش آموزش کشور ،اطلاعات سوابق تحصیلی دوره متوسطه و پیش دانشگاهی موجود در سامانه، دهم بهمن ماه ۹۵ جهت اعمال در سامانه ثبت نام کنکور سراسری به سازمان سنجش تحويل خواهد شد .

  سوابق تحصیلی دانش آموزانی که در سال جاری در دوره پیش دانشگاهی در حال تحصیل هستند و هنوز فارغ التحصیل نشده اند جهت تایید در آخر خرداد در معرض داوطلبان قرارداده خواهد شد و در نیمه اول تیرماه به سازمان سنجش ارائه می شود.

  برای دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی جهت ثبت نام کنکور سراسری روی لینک زیر کلیک کنید.

  سامانه مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلیتوجه درصورتی که موفق به ورود به سامانه دریافت سوابق تحصیلی نشدید میتوانید از سرور دوم استفاده کنید، برای ورود به سرور دوم روی دکمه زیر کلیک کنید.

  داوطلبان گرامی برای یافتن سوابق تحصیلی خود در دوره متوسطه و یا پیش دانشگاهی باید از کد منطقه و کد دانش آموزی و تاریخ تولد مندرج در گواهی نامه یا کارنامه فارغ التحصیلی مدرک تحصیلی مورد نظر خود استفاده نمایند.

  توجه : دانش آموزانی که در سال تحصیلی جاری در دوره پیش دانشگاهی در حال تحصیل هستند باید در تیر ماه سال جاری و پس از قبولی در دوره پیش دانشگاهی برای تایید سوابق پیش دانشگاهی خود به این سامانه مراجعه نمایند . این داوطلبان اکنون صرفا سوابق دوره سه ساله متوسطه خود را بررسی و تایید نمایند. و از هرگونه درخواست در مورد سوابق پیش دانشگاهی خود پرهیز نمایند.

  اشتراک گذاری: Telegram Email WhatsApp Copy Link Gmail LinkedIn

  ≡≡مطالب پیشنهادی≡≡≡≡≡≡≡≡

  سایت ثنا | ورود به سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی eblagh.adliran.ir سایت سیتا | سامانه تسهیلات جهاد کشاورزی cita.maj.ir سایت پیشتازان | سامانه جذب دانش آموزان پیشتاز pishtaz.irsto.ir ورود به سامانه دانشگاه آزاد واحد کرج edu.kiau.ac.ir سامانه شاد | شبکه اجتماعی دانش آموزان shad.ir سامانه آموزش مجازی سمپاد فارس | esampad.farsedu.ir

  منبع : www.daneshchi.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید