در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  https //prkar.mcls.gov.ir وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

  1 بازدید

  https //prkar.mcls.gov.ir وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  نشانی جدید سامانه بیمه بیکاری اعلام شد

  حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در این خصوص بیان داشت: در راستای تحقق دولت الکترونیک، زیرسامانه بیمه بیکاری از سامانه جامع روابط کار پس از طی دوره اجرای آزمایشی در 5 استان، قابلیت استفاده در سطح کشور را پیدا کرد.

  وی افزود: سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری که در ایام کرونا راه اندازی شده بود از پنجم مرداد مسدود شده است.

  ایشان تاکید کرد: متقاضیان بیمه بیکاری از این پس برای ثبت درخواست خود باید به زیرسامانه بیمه بیکاری از سامانه جامع روابط کار به نشانی prkar.mcls.gov.ir مراجعه نمایند.

  مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه تاکید کرد: کسانی که در سامانه قدیم بیمه بیکاری درخواست خود را به ثبت رسانده اند، اطلاعات آنها به سامانه جدید انتقال داده می شود ولی برای تداوم مقرری بیمه بیکاری باید برای بارگذاری مدارک و احتمالاً تغییرات به سامانه جدید مراجعه نمایند.

  حسن عزیزی با اشاره به اینکه کارگران و کارفرمایانی که خواهان استفاده از سامانه جامع روابط کار هستند در ابتدا باید با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و احراز هویت، نام کاربری و رمز عبور دریافت نمایند.

  ایشان ادامه داد: پس از احراز هویت نام کاربری و رمز عبور برای شخص و یا شرکت پیامک می شود و افراد با حضور در سامانه جامع روابط کار و ورود به کارپوشه شخصی می توانند از خدمات این سامانه برای ثبت درخواست خود بهره مند شوند.

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در پایان اظهار نمود: تمامی کارگران و کارفرمایان لازم است فقط یک بار برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایند.

  منبع مطلب : www.mcls.gov.ir

  مدیر محترم سایت www.mcls.gov.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  متقاضیان بیمه بیکاری باید در سامانه جامع روابط کار ثبت نام کنند

  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان بوشهر ثبت نام متقاضیان بیمه بیکاری صرفاً از طریق سامانه جامع روابط کار امکان پذیر می باشد.

  محمدباقر احمدی رئیس اداره حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری استان در این خصوص گفت: سامانه جامع روابط کار از سال گذشته فعالیت خود را در سراسر کشور آغاز کرد و اکثر خدمات حوزه روابط کار به صورت الکترونیکی و غیرحضوری انجام می‌شود.

  متقاضیان بیمه بیکاری برای استفاده از خدمات این سامانه ابتدا باید بهدفاتر پیشخوان دولت مراجعه و برای دریافت نام کاربری و رمز عبور اقدام نمایند و سپس میتوانند وارد سامانه جامع روابط کار به نشانی  http://prkar.mcls.gov.ir/Login  .اسامی دفاتر پیشخوان منتخب در پورتال اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر اطلاع رسانی گردیده است.

  احمدی بیان کرد: تسهیل و تسریع در ارائه خدمات حوزه روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  و شفاف‌سازی و ساماندهی اطلاعات دراین حوزه از اهداف اصلی این سامانه می باشد.

  منبع مطلب : plp.mcls.gov.ir

  مدیر محترم سایت plp.mcls.gov.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ورود به سامانه جامع روابط کار prkar.mcls.gov.ir, درخواست بیمه بیکاری

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حسن نواصر 11 ماه قبل
  1

  احراز هویت

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  علی صابری

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید