این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  sanjesh org اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  sanjesh org اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش را از این سایت دریافت کنید.

  اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

  در این مقاله سامانه ها ورود به سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱، زمان، مشاهده نتایج آموزش و پرورش و اعتراض به جواب ازمون ارائه شده است.

  نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

  برای مشاوره اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  برای مشاوره اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  برای ورود مستقیم به سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش به نشانی sanjesh.org ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

  سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

  نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

  نحوه اعتراض به اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

  سوالات متداول

  نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دو مرحله اعلام می شود که مرحله اول آن، حدود 2 ماه بعد از برگزاری آزمون می باشد و در طی آن افراد موفق در آزمون به صورت 3 تا 5 برابر ظرفیت انتخاب می شوند تا وارد مرحله مصاحبه و گزینش شوند. مرحله دوم اعلام نتایج، مشخص شدن نفرات پذیرفته شده در مصاحبه می باشد که همان نتایج نهایی است. همچنین این فرصت به شرکت کنندگان داده شده است که بتوانند اعتراض خود نسبت به نتایج را ثبت نمایند.

  به همین دلیل در این مقاله سعی شده است تا به اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ پرداخته شود و جزئیات بیشتری از آن شامل زمان، سایت، نحوه مشاهده نتایج آموزش و پرورش و راهنمای اعتراض به آن ها ارائه شود.

  زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

  شرکت کنندگان باید منتظر زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش بمانند تا بتوانند ادامه مراحل را طی کنند. نتایج این آزمون در دو مرحله اعلام می شود. مرحله اول که همان اعلام نتایج اولیه است و حدود دو ماه بعد از برگزاری آزمون مشخص می شود. در این نتایج مشخص می شود که چه کسانی نمره حد نصاب را کسب کرده اند و برای انجام مصاحبه دعوت شده اند که افراد منتخب، سه تا پنج برابر ظرفیت هستند.

  طبق اخبار منتشر شده قرار بود نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ تا 20 خرداد ماه اعلام شود ولی هنوز این نتایج اعلام نشده و به محض اعلام در این مقاله اطلاع رسانی می شود.

  پس از اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش، برگزیدگان، به مصاحبه دعوت می شوند و از بین آنان، کسانی که موفق شوند نمره لازم را در این مصاحبه و گزینش کسب نمایند، پذیرفته می شوند. قبول شدگان در دوره های آموزشی شرکت خواهند کرد و به سمت معلمی خواهند رسید. زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش معمولا 3 ماه بعد از اعلام نتایج آموزش و پرورش و کارنامه اولیه می باشد.

  هنوز زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ مشخص نشده است که به محض انتشار اخبار آن، در این بخش نیز اطلاع رسانی می شود.

  بیشتر بخوانید : سایت ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

  داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در پی آن هستند که بدانند برای اطلاع از نتایج خود باید به کدام سامانه مراجعه نمایند. باید گفت که سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ همان سایت سازمان سنجش است که ثبت نام این آزمون نیز از طریق همین سایت انجام می شود. پس کافی است که داوطلبان برای اطلاع از نتایج ازمون استخدامی خود، با در دست داشتن اطلاعات مورد نیاز، به بخش مربوطه در سایت سنجش بروند و جواب آزمون خود را مشاهده نمایند.

  بیشتر بخوانید : سایت سازمان سنجش

  نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

  همان طور که توضیح داده شد، نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سایت سنجش در دو مرحله اعلام می شود. مرحله نخست، همان نتایج اولیه است که بر اساس آن، افراد دعوت به مصاحبه می شوند و در مرحله دوم، نتایج مصاحبه و گزینش اعلام می گردد که همان نتایج نهایی می باشد. اطلاع به موقع از جواب آزمون برای داوطلبان ضروری می باشد که به همین دلیل در ادامه این بخش، نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ ارائه شده است.

  نحوه مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  در ابتدا وارد سایت سازمان سنجش شوید و در منو سمت راست، روی گزینه "استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی" کلیک کنید.

  در صفحه باز شده، روی گزینه "کارنامه آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور" کلیک نمایید.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 زمان انتشار کارنامه اولیه ازمون ۱۴۰۰ تاریخ منتشر شدن نتایج مصاحبه نحوه مشاهده نتیجه اولیه و نهایی ۱۴۰۱ sanjesh.org

  اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  تیم تحریریه ۱۵۴ نظرها

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص آزمون استخدامی از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099072938

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401، اطلاعیه های سازمان سنجش و جزئیات اعتراض به نتایج نهایی آزمون می توانید در کانال تلگرام ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام ایران مشاوره عضو شوید.

  وزارت آموزش و پرورش جهت تامین نیروی کارآمد و با انگیزه مورد نیاز خود، آزمونی با عنوان آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار می کند. افراد واجد شرایطی که در این آزمون شرکت کرده اند، باید پس از دریافت نتایج اولیه، خود را برای حضور در مرحله دوم یعنی مصاحبه آماده کنند. نتایج اولیه که به صورت کارنامه است، معمولا دو ماه پس از برگزاری آزمون از طریق سایت sanjesh.org منتشر می شود.

  همچنین مدتی پس از اتمام مراحل مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش اسامی پذیرفته شدگان نهایی نیز از سوی سایت مذکور اعلام می گردد. به طور معمول زمان اعلام نتایج نهایی یا همان نتایج مصاحبه حدودا 3 ماه پس از انتشار کارنامه اولیه فرا می رسد. توجه داشته باشید، سازمان سنجش قبل از اعلام نتایج اولیه و نهایی، اطلاعیه ای جهت آگاهی متقاضیان از تاریخ دقیق و جزئیات مربوطه، در سایت خود منتشر می کند.

  نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401، در اوایل تیر ماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد.

  زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  همان گونه که ذکر شد، جزئیات مربوط به نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش هر ساله از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد که در ادامه زمان هر کدام از این مراحل، به صورت تفکیک شده برای شما بیان گردیده است.

  زمان اعلام نتایج اولیه

  بعد از این که آزمون کتبی برگزار شود، نوبت به اعلام نتایج اولیه آن می رسد. این نتایج در قالب یک کارنامه منتشر شده و اطلاعاتی همچون نمره اکتسابی، درصد مواد امتحانی و… را در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

  نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401، که قرار بود تا اواخر خرداد ماه سال جاری اعلام شود، به دلیل اختلاف نظر وزارت مربوطه و سازمان اداری و استخدامی در زمینه تعداد پذیرش نیرو، هنوز اعلام نشده اما پیش بینی می شود این اتفاق در اوایل تیر ماه 1401 بیوفتد. همچنین به محض اعلام تاریخ دقیق انتشار کارنامه و نتایج اولیه، جزئیات لازم از طریق کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره انتشار می یابد.

  زمان اعلام نتایج نهایی

  پذیرفته شدگان مرحله اول که در زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش حضور داشته اند، می توانند در موعد مقرر به سایت مذکور مراجعه کرده و نتایج نهایی را دریافت کنند. تاریخ دقیق اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401مشخص نیست اما معمولا 3 ماه پس از انتشار کارنامه اولیه، نتایج مصاحبه در دسترس داوطلبان قرار می گیرد که به محض اعلام، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

  نحوه دریافت نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  از آن جایی که سازمان سنجش مجری برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعم از آموزش و پرورش است، تمامی مراحل آن از ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا اعلام نتایج نهایی از طریق سایت آن انجام می شود. بنابراین دریافت نتایج این آزمون به صورت اینترنتی در سایت مذکور به نشانی sanjesh.org امکان پذیر می باشد که در ادامه مراحل مشاهده کارنامه اولیه شرح داده شده است.

  ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی” را از منوی سمت راست انتخاب کنید.

  بر روی لینک فعال “کارنامه نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور 1401” کلیک نمایید.

  صفحه ای مطابق تصویر زیر نمایش داده می شود که می بایست برای مشاهده اعلام نتایج اولیه آزمون خود، یکی از دو روش موجود را انتخاب نموده و سپس کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.

  روش اول: وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامهروش دوم: درج شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولدتوجه: نحوه مشاهده و دریافت نتایج نهایی همانند نتایج اولیه است و تنها تفاوت آن ها در مرحله دوم یعنی انتخاب لینک فعال مربوط به “اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 (آموزش و پرورش)” می باشد.

  اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  پس از این که کارنامه اولیه منتشر شود، ممکن است تعدادی از داوطلبان به نتیجه دریافتی معترض باشند. سازمان سنجش برای رفاه حال این افراد امکان ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در سیستم پاسخگویی سایت خود فراهم کرده است. لذا متقاضیانی که خواهان بررسی مجدد نمره آزمون خود هستند، می توانند با طی کردن مراحل ذکر شده در ادامه مطلب، درخواست خود را ارسال نمایند.

  مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org و انتخاب گزینه “ارسال درخواست” در منوی سیستم پاسخگویی

  فشردن دکمه “عضویت در سایت” و ساخت حساب کاربری

  بازگشت به صفحه ابتدایی سیستم پاسخگویی و انتخاب گزینه “ورود به سامانه”

  درج اطلاعاتی همچون ایمیل، کد ملی و رمز عبور

  کلیک بر روی عبارت “درخواست جدید” در فهرست سمت راست و انتخاب نوع آزمون و سال برگزاری آن

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید