در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  www.tem.mrud.ir اقدام به تکمیل اطلاعات ثبت نام نمایند

  1 بازدید

  www.tem.mrud.ir اقدام به تکمیل اطلاعات ثبت نام نمایند را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  ورودبهtem.mrud.ir سامانه ثبت نام وام ودیعه مستاجران اعلام

  ورودبهtem.mrud.ir سامانه ثبت نام وام ودیعه مستاجران اعلام

  ورودبه سامانه ثبت نام وام ودیعه مستاجران tem.mrud.ir

  وام ودیعه مسکن چه زمانی پرداخت می‌شود؟

  گفتنی است، متقاضیان دریافت این تسهیلات ابتدا از طریق ارسال پیامک به سرشماره ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ ثبت نام اولیه می‌کنند و سپس در زمان‌بندی اعلامی می‌بایست در سامانه وزارت راه و شهرسازی به آدرس www.tem.mrud.ir فرایند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

  ورودبه سامانه ثبت نام وام ودیعه مستاجران tem.mrud.ir

  منبع مطلب : apahkam.ir

  مدیر محترم سایت apahkam.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ورود به سایت مسکن ملی tem.mrud.ir, سامانه ثبت نام وام اجاره مسکن+راهنما

  ثبت نام مسکن ملی | سایت سامانه آباد | tem.mrud.ir

  ثبت نام مسکن ملی | سایت سامانه آباد | tem.mrud.ir

  مراحل ثبت نام طرح ملی مسکن

  مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش ادامه داد: «آمار ثبت نام کنندگان در سامانه مسکن فرهنگیان maskan.medu.ir تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه 19 آذر 1398 از مرز 145 هزار نفر گذشته است.»

  کریمی‌فر افزود: «کلیه فرهنگیان شاغل و بازنشسته که به هر دلیلی تاکنون موفق به ثبت نام در سامانه مسکن فرهنگیان نشده‌اند، می‌توانند تا قبل از پایان مهلت مقرر نسبت به ثبت نام یا اصلاح اطلاعات خود اقدام کنند.»

  مشاور گروپ هیچگونه ارتباطی با نهاد ارائه دهنده مسکن ملی نداشته و تنها به ارائه توضیحات منطبق با مرجع اصلی می پردازد.

  او همچنین درباره شرایط در نظر گرفته شده برای دریافت وام مسکن فرهنگیان گفت: علاوه بر تسهیلات اولیه‌ای که در تفاهم‌نامه میان وزارت آموزش و پرورش و وزارت راه و شهرسازی برای تامین ۱۷۰ هزار واحد مسکونی از طریق بانک‌های تخصصی، پیش بینی شده است؛ وزارت آموزش و پرورش در راستای حمایت از فرهنگیان، مبنی بر تسریع و تسهیل بخشی به فرایند مشارکت همکاران فرهنگی، وام‌های ثانویه حمایتی را در نظر گرفته است.

  کریمی‌فر ادامه داد: این وام‌ها در قالب سه نوع تسهیلات کم بهره در سر فصل‌های مرابحه و خرید کالا تا سقف ۵۰ میلیون تومان برای تمام فرهنگیان واجد شرایط، با بازپرداخت ۶۰ ماهه و همچنین تسهیلات احداث مسکن تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برای فرهنگیان کلانشهر تهران و ۱۶۰ میلیون تومان برای زوجین فرهنگی شهر تهران پیش بینی شده است. تسهیلات پیش بینی شده در سر فصل احداث مسکن، برای فرهنگیان مراکز استان‌ها و شهر‌های بالاتر از ۲۰۰ هزار جمعیت، ۸۰ میلیون تومان بوده که این رقم برای زوجین فرهنگی در مراکز استان‌ها و شهر‌های بالای ۲۰۰ هزار جمعیت، تا ۱۲۰ میلیون تومان قابل پرداخت است، ضمن اینکه فرهنگیان سایر شهر‌های کشور می‌توانند برای احداث مسکن تا سقف ۶۰ میلیون تومان وام دریافت کنند که این رقم برای زوجین فرهنگی در سرفصل احداث تا ۱۰۰ میلیون تومان قابل پرداخت خواهد بود.

  مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه آموزش و پرورش به طور جدی پیگیر تامین ۱۷۰ هزار واحد مسکونی برابر تفاهم‌نامه با وزارت راه و شهرسازی بوده است، گفت: البته مشارکت فرهنگیان متقاضی و واجد شرایط، می‌تواند فضای دستیابی به اهداف تفاهم نامه را در مدت زمان تعریف شده، تسریع کند.

  او افزود: تسهیلات ثانویه حمایتی برای خرید مسکن فرهنگیان واجد شرایط، در شهر تهران ۶۰ میلیون تومان و در مراکز استان‌ها و شهر‌های بالای ۲۰۰ هزار جمعیت، ۵۰ میلیون تومان و در سایر شهر‌ها ۴۰ میلیون تومان با باز پرداخت ۱۲۰ ماهه و کارمزد ۱۲ درصد است.

  منبع مطلب : moshavergroup.com

  مدیر محترم سایت moshavergroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  باسلام من همه مدارکم را کامل دادم ولی رد کردن میگه اجاره نامه بیار ابردم حساب بانگی بیار ابردم بیمه بیار ابردم ها لا میگن چرا شناسنامه تهرانه چرا بیمه تهرانه چرابچه شما دنشگاه قله حسن خان میره شما بفرماید باید چی کار کنم خواهش میکنم کمکم کنید مرسی بنده ۲۰ ساله فردس مستجرم منطقه کرج زندگی میکنم باید چی کار کنم جواب بدین متشکرم

  برای ارسال نظر کلیک کنید